Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy lány, és írok...

Ha tetszik egy lány, és írok neki akkor jó ha az igazat mondom, hogy még nem volt barátnőm és te lennél az első?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 17:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Nem kell hazudni, de nem is ezzel kell kezdeni.

Ezt hagyd meg akkora, amikor személyesen is többet beszélgettetek és közös a szimpátia.

2016. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképp ne az ismerkedési fázisba közöld ezt vele, hanem amikor már kicsit jobban megismertétek egymást
2016. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp nőként: ne ezzel kezd az ismerkedést!

Nem gond az, hogy nem volt még senkid, a korodban még nagyon sok embernek nem volt, de ha ezzel kezded az ismerkedést, abból az jön le, mintha nagyon "ki lennél éhezve" egy kapcsolatra, és már jóformán bármilyen lány jó lenne, csakhogy meglegyen az első ilyen irányú élményed. Ez nem túl szimpi. Egyszerűen mondd meg neki, hogy teszik, hívd el valahova, próbáld megismerni! Idővel úgyis elő fog kerülni az exek témája, és akkor megmondhatod neki, hogy neked még nem volt senkid. Addig szerintem felesleges ezt felhozni.

2016. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
ha feljön a téma, akkor mondd meg neki, hogy te vagy az első és egyetlen és akkor ő is boldog lesz
2016. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
jó dolgot akarsz, de valahogy próbáld elkerülni ezt a 'te lennél az első' dolgot. Leginkább az 'első' szót. Sok sikert! (f17 én is)
2016. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Már régebben is beszélgettem vele de azt mondta hogy van barátja-ez röviden.

De azért látom hogy nézeget a folyosón.

Szeretném tőle megkérdezni hogy van-e nála esélyem de ahogy úgy döntök hogy ráírok akkor valahogy elmegy a bátorságom és nem merek neki irni,mert mi van ha....?

2016. febr. 15. 22:19
 17/31 anonim ***** válasza:

"Már régebben is beszélgettem vele de azt mondta hogy van barátja-ez röviden."

End of story.

2016. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
és van is kép a barátjáról fb-n vagy csak mondta, hogy van?
2016. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nincsen neki olyan kép fönt.
2016. febr. 16. 10:57
 20/31 anonim ***** válasza:

Lehet, csak azért nézeget a folyosón, mert beszéltél vele valamikor, és csak úgy rád néz, mint ismerősre. Ebből ne vonja le messzemenő következtetéseket.


Ettől függetlenül megpróbálhatsz vele barátkozni (az első cél inkább a barátkozás, ismerkedés legyen), ha kedvező a fogadtatás, akkor egy idő múlva nyomulhatsz finoman. Bár, ha azt mondta, hogy van pasija, ott már hogy mondjam... el kell gondolkodni :D Lehet azzal akart lekoptatni.


Na mindegy, ha megpróbálsz vele ismerkedni, akkor se azzal kezdj, hogy ő lenne az első barátnőd, mert ez nem biztos, hogy jól sülne el. Amúgy sokkal nagyobb a hatása egy ilyen bejelentésnek, ha tök jól elvagy már hetek óta egy lánnyal, volt már csók is stb., és akkor jelented be, hogy te vagy neki az első. Úgy meglepődik ilyenkor, hogy lehet, el se hiszi. Az ilyesmi sokkal jobban megmarad a lányban, mintha azzal nyitsz, hogy "szia, jársz velem, te vagy az első??"

2016. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!