Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon de nagyon tetszik! Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamon. Velem napra pontosan egy idős. Nagyon tetszik de nem tudom hogy hogy kezdjem el... naponta beszélgetünk. De nem tudom hogy álljak neki és ebben kérném a segitsegeteket. Ti hogy mentetek oda a párotokhoz elsőre?

2016. febr. 11. 23:05
 1/3 anonim válasza:
Csá. Szerintem mesélj neki vicceket először és vigyél neki születésnapjára csokit vagy valamilyen ajándékot. És aztán ha teis tetszel neki akkor màr csak el kell hívnom randira és ott megkérdezni hogy szeretne e veled járni....
2016. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, hogy egyszer elhívod valahova kettesben. Elvagytok, beszélgettek, de semmi több. Aztán elhívod megint, ekkor már kicsit szabad közeledni, de épp annyira csak, hogy összezavard. A harmadik tali pedig ne legyen olyan messze a másodiktól - mindösszesen két-három napra - és akkor érdemes bepróbálkozni, hogy hátha van esélyed.
2016. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 12. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!