Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem furcsa az, ha valaki este...

Nem furcsa az, ha valaki este úgy dönt, elmegy buszozni a városba azért, hogy csak nézzen ki a fejéből, nézze a várost, és közben zenét hallgasson?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális dolog.Én például este sétálni szoktam zenét bekapcsolom.De nekem mondták már,hogy furcsa,én nem érzem egyáltalán annak.
2016. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is megkaptam a furcsa tekintetet emiatt. Pedig szerintem jó dolog néha egy kicsit kiszellőztetni a fejed, Budapest pedig este nagyon szép, gyalogláshoz viszont még nincs a legjobb idő.
2016. febr. 16. 18:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Anyám le is hülyézett emiatt :D
2016. febr. 16. 18:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"az a hülye, aki mondja" -Forrest Gump

Sorry :D


Nincs ezzel gond, Budapest valóban csodálatos város, van mit nézni.

Ha kedved tartja, szellőztesd ki a fejed, senkivel ne foglalkozz.

Menj :)

2016. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én sétálni/bringázni szoktam, tök jó dolog
2016. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Megnyugtat. Ha történik valami, ami kizökkent a megszokott rendszeremből, kell egy kis idő, amíg helyre teszem magamat és ilyenkor általában felülök egy buszra, ami körbe-körbe jár, megyek pár kört, közben zenét hallgatok vagy csak becsukom a szemem és ülök. Kaptam már furcsa tekinteteket emiatt de őszintén szólva az egész életemet furcsa tekintetek kísérik, így nem lepődök már meg. Régebben biciklizni mentem el így sokszor de munka miatt most van bérletem és az idő sem a legjobb sétálni vagy biciklizni. Másrészt ha elmerülök az agyamban közlekedés közben, nem szeretnék senkinek balesetet okozni azzal, hogy elésétálok egy autónak. A buszon nem én vezetek, becsukhatom a szemem, mehetek több kört is akár, mert a legtöbb sofőr arrafelé már ismer. Van, amelyik azon sem lepődik már meg, ha felszállván a buszra, elkezdem mondani a hangosbemondó szövegét, mindegy, hogy szól-e vagy nem, ugyanis ha stresszes vagyok, előfordul, hogy ezt csinálom. Szükségem van ilyenkor valami állandóra, valamire, ami mindig ugyanúgy van, ugyanakkor, mint mindig - és a buszozás nálam valami ilyesmi, ha a szokásos kis kényszercselekvéseim épp nem hatnak. (:
2016. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem tartom furcsának!

Én napi 2-szer 1 órát utazok busszal (suliba és haza), és rájöttem, hogy az az egyetlen hely, ahol egy kis nyugodtság van a napomban. Már annyira megszoktam, hogy néha még hétvégén, vagy hosszabb tanítás nélküli időszakban is megyek 1-1 kört vele. Mert ha így nyugodt vagyok, és pluszköltségbe sem kerül a bérlet miatt, akkor miért ne? :)

2016. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban:)! Szerintem is egy nagyon jó dolog, mert A, valóban segít átgondolni a dolgait az embernek; B, szép dolgokat lát; C, (ha érdekli a téma) szociológiai tanulmányt készíthet az adott város embereiről; D, nem otthon ba×tatja a másikat:).
2016. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én motorozni szoktam, jelenleg meg autózni, mondjuk azt már spórolva. nem megyek olyan messze, csak valahova, ahol csend van meg nyugalom.


régebben én is buszoztam, csak országos szinten. fater volánnál dolgozott, és volt családi bérletem...ingyen oda mentem, ahova akartam, csak már nem vagyok diák, így nem jár...úgyhogy lett a motor meg az autó. :D

2016. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!