Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszer kiültem egy szökőkútho...

Egyszer kiültem egy szökőkúthoz este szomorkodni. Nézegettem a vizet békésen, amikor észrevettem, hogy szemben ül egy csaj és engem néz. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

... szóval láttam, hogy a csaj, akit azelőtt soha nem láttam, folyamatosan bámul, de nem tudtam ezt mire vélni. Aztán egyszer csak, percek után, amikor megint összenéztünk, láttam, hogy mosolyog rám. Na ekkor felkeltem és odamentem hozzá és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon sokáig beszélgettünk, azt éreztem, hogy nem untatom. Aztán hazakísértem.

Elkértem az elérhetőségét, és pár nap múlva felhívtam, hogy szeretnék találkozni vele. Ekkor viszont azt mondta, hogy "bocsi, de nem jössz be nekem pasiként".


Soha nem voltak gondjaim a nőkkel, tehát ne úgy képzeljetek el, mint egy papucsot, de ezt mégis mire véljem? Miért mondta ezt szerintetek? Csak azért mosolygott rám a szökőkútnál, mert unatkozott és beszélgetni akart valakivel? Akkor miért nem valami haverját hívta fel vagy valakit? Miért ismeretlennel? Nem értem, nektek mi a véleményetek?



2014. jún. 27. 02:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy pusztán szimpatikus voltál számára, és csak fel akart vidítani.
2014. jún. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak látta,hogy egyedül vagy,szomorkodsz,biztos úgy gondolta jól esne neked beszélgetni valakivel.Attól még nem biztos hogy bejössz neki pasiként.
2014. jún. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak lement az utcára, mert kefélhetnékje volt, és az első arra járót kiszúrta magának, mindegy, csak hapsi legyen alapon, vagy beszélgetésetek folyamán fény derült az anyagi hátteredre...

Velem pont ilyen volt, miután kiderült, hogy nem vagyok egy Rócsild báró, közölte velem a csaj, hogy nem jövök be neki külsőleg. (aztán évek múltán összeállt egy Quasimodo szerű "férfival" az valamiért bejött neki...)

2014. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából lehet, unatkozott és csak dumálni akart. Azóta is találkoztam már vele borutcán, könyvtárban, itt-ott, mindig kedves volt, érdeklődő és elbeszélgetett velem.


De mégis, visszatérve a szökőkúthoz, miért akarna egy csaj egy vadidegen pasit felvidítani?

De amit leginkább nem értek, hogy amikor hazakísértem (ezt is miért engedte?), miért adta meg a számát? Ha annyira tudta volna, hogy nem jövök be neki, akkor 1. azt mondta volna, hogy hazatalál egyedül is, 2. nem adta volna meg a számát... Vagy ez is beletartozik a barátkozásba?

2014. jún. 27. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen bátyó/öcsi szinten sajnált meg. Aranyos tőle, hogy beszélgetett veled. Nekem is vannak olyan srácok, akiket bírok, de nem mint pasijelölt. Van ilyen. Te csak párkapcsolatot akarsz vele? Mert ezek szerint barátok lehettek, beszélgethettek vagy elmehettek ide-oda ha unatkoztok, csak akkor tartsd tiszteletben hogy nem jössz be neki. :)
2014. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy! Igazából én sem akartam tőle semmit, max. megdugni :D Párkapcsolatot nem.

Csak az érdekelt, mik voltak a cselekedeteinek a belső mozgatórugói.

2014. jún. 27. 20:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy meg, mint barát, nem érdekel, mert én nem barátkozok lányokkal... Szóval, azóta sem kerestem, csak néha találkozunk véletlenül és dumálunk. Csak nekem érdekes az, hogy ha egy vadidegen lány rám mosolyog, nekem egyből az jut az eszembe, hogy rámászok, a lányoknál meg tök másképp működik ez az egész... Beszélgetnek vadidegen fiúkkal "csak úgy", és hazakísértetik magukat, hátsó szándék nélkül... Érdekes...
2014. jún. 27. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem vetted akkor a lapot, hogy egy "kávéra" felugorhattál volna még. Késő bánat.
2014. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ez is lehetséges :D Sőt, ha belegondolok, lehet, igazad van. Onnantól jogos volt a részéről, hogy később visszautasított... hm.. :D
2014. jún. 29. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!