Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fog el ilyen erőteljes...

Miért fog el ilyen erőteljes meghatódás és sírógörcs? Kifejtés lenn.

Figyelt kérdés
Amikor a Doctor Who 2. évadának "Félelem és Remény" c. részét nézem (az olimpiásat), olyankor amikor a magányról és a szeretetről van szó, rendkívüli meghatottság kerít uralmába. Amikor pedig az olimpiai kommentár el kezd beszélni a szeretetről, reményről, akkor pedig egy rettenetes sírógörcs kap el. Ez normális?

2016. febr. 19. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az. Hiszen erre mentek a készítők. Ez azt jelentik, ember vagy és tudtak rád hatni. Értik a munkájukat.
2016. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Matt Smith monológjaihoz majd szíverősítőt kell bevenned:D
2016. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ha csak rágondolok arra az epizódra a gyomrom is beleremeg az érzelmeim kavargásába. Nem a Doktor megszólalása képes meghatni, hanem az egész téma, amelyet feldolgoz. Több ilyen rész is van, amely ennyire megindít. Én fiú létemre szinte telebőgtem a párnámat. Amikor pedig a végén a közvetítésben valami olyasmi van a fáklya meggyújtásánál, hogy "ez a szeretet és remény lángsugara" (nem tudom most mi, de lényegileg hasonló szavakkal hangzik el), ott elértem a sírásom legfelső határát. Mondjuk amúgy is igen érzelmes tudok lenni, ha rámjön.
2016. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!