Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is csak azért nem végeztek...

Ti is csak azért nem végeztek magatokkal mert féltek? Vagy reménykedtek hogy jobb lesz?

Figyelt kérdés
nyilván azoktól kérdezem akiknek szar az életük
2016. febr. 19. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
volt már, hogy nem sokon múlott és igen félek, nem attól ,hogy fájna vagy hasonlók, hanem magától az elmúlástól. Nem hiszek semmiben, szerintem ha meghalsz nem kerülsz sehova, egyszerűen megszűnsz létezni, mint biológiai szervezet. Egyébként meg reménykedem mindig, hogy jobb lesz, bár nem teszek eleget érte...
2016. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én félek is,meg sajnálnám is magam,mert egy jó és tehetséges ember vagyok,csak tönkretesz a szociális fóbia okozta kinlódások.Reménykedem,mert most járok szakemberhez,de ha marad ez a betegségem,nem tudom meddig fogom bírni.
2016. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En nem feltem csak kozbejottek ongyilkossagomat halal elott megakadalyozo dolgok. De mar igy is lett eredmeny.

De azota 100%osan boldog eletet elek s barkinek megtanitom ha keri. Irjatok nyugodtan.

2016. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3

Te egy elmebeteg vagy, már egy ideje feltűntél nekem. Isten óvjon attól, hogy egyszer is privát üzenetet írjak neked.

2016. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár éve, amikor még nekem is öngyilkos gondolataim voltak, leginkább azért nem szántam rá magam, mert reménykedtem, hogy jobb lesz.

És tényleg sokkal jobb lett :)

22/F

2016. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!