Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mosolyogtassam meg az...

Hogyan mosolyogtassam meg az embereket?

Figyelt kérdés
Hálás vagyok a világnak, és nagyon jól érzem magam az életben, de az emberek többsége nem így van vele. Csak azt szeretném elérni, hogy egy kicsit felkeljenek a szürke hétköznapokból, és mosolyogjanak egy kicsit... Ötletek?
2016. febr. 20. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
És ez miért lenne jó neked?
2016. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bók pl. Na de nem a szokásos felületes, semmit mondó "De csinos vagy!" stb.
2016. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1-Azért lenne jó, mert nem vagyok önző, és ha én felfogom úgy, hogy a világ szép, akkor a többiek is fogják fel úgy, és már sokkal jobb lenne a világ. :)


#2-Köszönöm szépen!

2016. febr. 20. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Szép gondolat:)

Egyszerűen csak légy kedves és előzékeny. Nekem nagyon jól szokott esni, ha rám mosolyog valaki vagy csak kedvesen hozzám szól. Előre enged, esetleg apró segítséget kapok...., ez feldobja a napomat és kedvem van tovább adni. Tovább is szoktam:) Így lesz jobb a világ, ha ezt tesszük egyre többen:)

2016. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen! :)
2016. febr. 20. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:

1# XDXDDXXDXDXDD Az kemény.

Azért kisfiam, mert jót tesz másnak. Nem tudom miért kell ezt fél szóval is magyarázni. :D

Válaszolva, ne feltétlen mosolyogtasd őket s ez komplikáltabb egy szimpla kérdésnél, mert minden ember más, így más okoz nekik örömet.

Ha tudsz nekik segíteni, inkább hosszabb beszélgetéseket érdemesebb kialakítani és beszélgetésben segíteni nekik, vagy limitált időben abban és annyit segíteni nekik mennyit tudsz.

Ha kellenek tanácsok, segítség, informálás ami ezekben segít, írj nyugodtan.

2016. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!