Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen nem leszek még idős...

26 évesen nem leszek még idős elkezdeni egyetemen az MSc-t (mesterképzés) igaz? Nem törvényileg kérdem, hanem inkább elviekben. Már igencsak közel leszek a 30-hoz, és még mindig tanulnék.

Figyelt kérdés

Programtervező informatikus képzés, a későbbiekben nagyon megtérülne, ha sikerülne.


22/F


2016. febr. 21. 13:11
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdést azért írtam ki, mert sokszor hallom szüleimtől, hogy ők már 22-23 évesen dolgoztak és nem tanultak.
2016. febr. 21. 13:20
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Tanulni soha nem késő, ellenben abban a szüleidnek igaza van, hogy dolgozni mindenképp jó lenne mellette a szakmában, mert 30 évesen ott állni 2 diplomával, de 0 szakmai tapasztalattal, na az gáz.
2016. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

nem fogod elvégezni.

Olyan, mintha 18 évesen beülnél 8. osztályba.

Ha mégis elégzed, attól még nem térül meg, ahhoz vágni kell a dolgokat, de ha itt kérdezed, neked nem való az informatika

2016. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel idős. Abban viszont a többieknek igaza van, hogy némi szakmai gyakorlat sem ártana.


Én olyan 30-32 évesen tervezem majd elvégezni az MSc-t, ha összejön rá a pénz, viszont addig a szakmámban fogok dolgozni, ami azért is hasznos, mert talán könnyebben fogom elvégezni.

2016. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt szajkózzák, hogy ennyi idősen (27-28) inkább már a családalapításon kéne gondolkodnom.
2016. febr. 21. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Törvényileg idős?
2016. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogom szépen mondani, szard le mit mondanak. Te menedzseled a saját életed. A család most neked nem prioritás, ellenben a tanulással. Egyértelmű, hogy mit kell tenned. Az, hogy mást mit gondol pedig abszolút irreleváns.

Egyébként a leendő családod is jobban jár majd a jobb keresettel.

2016. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

fussunk neki újra.

Azt hiszed 5 évig megint ülsz az egyetemen a szüleid pénzén, akkor nagyon okos leszel.

Nem, mindenki csak önállóan tanulhat meg programozni.

Az 5 éves suli egy minimál segíséget ad, de akár hiszed, akár nem sok helyen már a gimiben tanítanak annyi programozást, mint az egyetemen: rendezés, keresés.

Ha 22évesen azt se tudod, mi az az informatika, nem néztél utána, csak hogy az jó, ha elvégzed, akkor bele se kezdj.

Legalább 1-2 programozós könyvet elolvashattál volna, mert diplomával ennyi önállóság elvárható. De nem.

2016. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted 28 éves korodig fogsz élni?

Remélem egyértelmű választ adtam.

2016. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Levelezore menj! Es mellette melo az ugy er sokat. En gazdasagi egyetemet kedztem nappalin, de a vegere atmentem levelezo mert felvettek egy nagyon hires ceghez. Azota mestert is levelezon csinalom es sokkal jobban beerik a 2 igy egyutt. (Munka es suli) Latsz ertelmet abban amit tanulsz :D amugy meg en szuleim mindig azt momdjak, hogy tanulni mindig jo mert a tudast senki sem veheti el toled. Kirabolni meg kirabolhatnak barmikor. Bocsi a helyesirasert de telorol vagyok es autokorrekt ki van kaps.mert utalomm. Udv! 26/L
2020. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!