Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális hogy...

Lázár Lauraa kérdése:

Szerintetek az normális hogy mindennap rengeteg csokit tudnék megenni?

Figyelt kérdés
Eszek csokit és már 1 óra múlva szintén ennék, ha nem eszek egy napig tiszta 'rosszul' vagyok.Nem vagyok duci sem szerintem,14éves lány vagyok 55kg-al és 14 éves.

2016. febr. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát persze, én is így vagyok vele, csak én meg is eszem azt a rengeteg csokit, amire vágyom, már több mint 10 éve minden nap egy rakás csokit felzabálok, mégis vékony vagyok, és a vércukorszintem is normál. Sztem én arra születtem ,hogy csokit egyek. Több ilyen 100 éves embert lehet hallani, akik azt mondják, hogy a hosszú életük titka, hogy minden nap megettek egy kiló csokoládét. Persze ezt nem lehet készpénznek venni, mert valószínűleg csak eleve olyan alkatok voltak, hogy genetikailag nem híztak,és sokáig éltek, nem fogott rajtuk a csokievés. Úgyhogy senki ne kezdjen el ész nélkül csokit enni, mert sok olyan ember is van, akikre kifejezetten ártalmas hatású(pl. hízásra, cukorbetegségre stb. hajlamos). Aki viszont olyan alkat mint én ,az egyen nyugodtan amennyi belé fér, hogy aztán 100 évesen is mondhassa, hogy a csoki a hosszú élet titka.
2016. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Sztem én arra születtem ,hogy csokit egyek."
2016. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hol lehet azokat a száz éveseket hallani? Mert én semmi ilyennel nem találkoztam. Méghogy napi egy kiló csoki.... Fúj :( Igazad, lehet, ez tuti kamu.
2016. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,akkor most már megnyugodtam:D
2016. febr. 23. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!