Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves nő vagyok, mindennap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő vagyok, mindennap szexelünk a férjemmel, és többet is szeretnék! Ez normális? Vagy már ez szex mánia? Vagy csak egyszerüen ninfómániás vagyok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 12:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Tarts szeretőt!
2015. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más a libidója, és az igénye, ha párod nem tud annyit adni, amennyit szeretnél, akkor remélhetőleg nem féltékeny a vibrátorra, mert az számodra a mindennapi szex mellett tökéletes kiegészítő lenne! :-D
2015. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

O hát ezen már túl vagyunk..

Beteg lehetek? Mitől ez a nagy vágy?

2015. aug. 4. 13:00
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos betegseg es egyre rosszabb lesz.
2015. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A nimfománia tönkre tudja tenni a legjobban működő kapcsolatot is és egy idő után inkább lesz átok, mint áldás, főleg ha a két fél szexuális igényei eltérőek. Abban az esetben ez nem probléma, ha a férjed is igényli, akkor örülj neki, hogy így egymásra találtatok, ellenkező esetben kezdj el sportolni, amivel levezeted az energiáidat.
2015. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

nem nimfománia, mert el is éred szerintem az orgazmust.

egyszer libidó emelkedés.


melyiken vagy túl? a segédeszközön, vagy a szeretőn? :-)


te így vagy egészséges, és normális. ne aggódj miatta.

2015. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

A sport nem is rossz ötlet!

Gondolom azért ajánlod egyébként hogy fizikailag is fáradjak el! Köszönöm!

2015. aug. 4. 14:11
 8/31 anonim ***** válasza:
Így van, fizikálisan is el kell fáradni, nemcsak szellemileg és akkor másra is tudsz majd koncentrálni a szexen kívül:)
2015. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
A szexuális vágy, amit érzel szerintem normális. Ha a párod nem bírja a lépést tartani és unalmas már a vibrátorral vagy anélkül való önkielégítés, keress egy fiatalabb szeretőt! ;)
2015. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
A kérdés megválaszolásához ismerni kellene egyéb életkörülményeidet is : hány gyereket neveltek, napi rendszerességgel kell-e gondozni idős szüleidet, mennyire terhel le a napi 8-10 órás kemény fizikai és szellemi munka, amit végzel, mekkora háztartást kell irányítanod és fenntartanod stb ????
2015. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!