Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érez így?

Más is érez így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bár még fiatal vagyok,nagyon sokszor jutnak eszembe a középiskolás éveim (csak 3 éve ballagtam) meg az hogy akkor minden jobb volt.

Bármilyen szempontot nézek,régen jobb volt.

Más is érez igy?

Mik jutnak eszetekbe,mit hiányoltok?:)


2016. febr. 24. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tavaly ballagtam, de ugyanígy érzek. Hiányzik a régi osztályközösség, az is elég szomorú, hogy a dolgok nem pont úgy alakulnak, ahogy az ember szeretné.

Azt mondták, hogy ezek a legszebb éveink, most már kezdem elhinni, hogy ezek voltak.

2016. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont nem a gimis évekkel, de igen, érzek így.
2016. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok vele. Amikor középiskolába jártam nem igazán szerettem azokat az éveket alig vártam hogy vége legyen.. Most jöttem rá milyen jó is volt, és nagyon hiányzik:'(
2016. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 5 éve ballagtam. Nem sírom vissza a középiskolás éveimet, alig vártam, hogy lelépjek otthonról..
2016. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-es teljesen egyetértek:) Nekem se úgy alakultam a dolgaim (magánéletben inkább) ahogy szerettem volna,és sokkal boldogabb voltam a gimiben,jobb időszak volt,hiányzik:)

3-as ezzel is egyetértek,akkor alig vártam hogy vége legye,de visszanézve sokkal jobb volt,tényleg legszebb évek,és nagyon visszamennék:)

4-es a sulival,vagy azzal volt a gond ami otthon van? én se mindent szerettem,sok mindennek jó hogy vége,de összeségében hiányzik az ahogy akkor voltam:)

2016. febr. 25. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!