Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit? (TÖBB...

Akar tőlem valamit? (TÖBB LENT ÉS NAGYON FONTOS)

Figyelt kérdés

Először is bocsi, ha rossz kategória.

Rendszeresen járok kézilabdázni, és az oktatóm mostanában furcsán viselkedik, én 19/N, ő 55/F körül van.

Folyton megdícsér, pl szépek a szemeim, hoz nekem apróságokat, elvitt a suliba edzés után stb, kedvesen viselkedik velem.

Lehet sajnál? v mi lehet? valaki járt már így? mit tegyek? h derítsem ki, rákérdezni nem akarok mert ultragáz lenne



2016. febr. 25. 12:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

szegényebb vagyok a társaimnál, ami meglátszik, ezért gondoltam, h sajnál.


jobb is lesz, ha senki nem lesz kíváncsi rám, nem szeretek feltűnősködni.

2016. febr. 25. 13:09
 12/14 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. :( igazából nem akartam magamnak bevallani, mert sz*r ez a helyzet... lehet egy darabig hanyagolom a kéziedzéseket
2016. febr. 25. 13:14
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

Informáld észrevételeidről s kérdezz dolgokra miket tudni szeretnél.

Kommunikáció.

2016. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

"hoz nekem apróságokat, elvitt a suliba edzés után"

Ha vele furikáztatod magad suliba és az ajándékait is elfogadod, akkor ne legyél már ENNYIRE meglepődve... akarod te is, különben elutasítanád ezeket. Vagy azt hitted, neked alanyi jogon jár az ajándék, meg az ingyenfuvar?

2016. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!