Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tőlem akar valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőlem akar valamit, vagy engem használ arra, hogy féltékeny legyen a másik srác?

Figyelt kérdés
Az egyetemen van egy lány, akivel elég furcsa a viszonyunk... Kezdetben még tetszett is kicsit, de aztán rájöttem, milyen... Bár igen nehéz kiigazodni rajta. Néha tök kedves velem, jön beszélgetni, megfogja a karomat, úgy veszem észre hogy izgul a közelemben, de volt egy másik srác is az egyetemen, akivel úgy vettem észre, ugyaz ezt csinálta... Én amikor ezt megláttam, onnantól nem érdekelt, gondoltam, jöjjenek csak össze, ha neki ő kell, én nem fogok itt kűzdeni. Jah, sajnos túl büszke vagyok... Össze is jövögettek hellyel-közzel, én onnantól les.artam a dolgot, de aztán szét is mentek hamar, és azóta látványosabban rám szállt a lány, pedig én nagyon látványosan keresztülnézek rajta, néha nem is köszönök neki, de ez sem tartja vissza... Jön, követ, beszélget, próbálkozik. Akkor most akar tőlem valamit, vagy csak engem akar arra használni, hogy a másik srác féltékeny legyen? Esetleg ennyire elkeseredett? Másként nem tudom elképzelni, miért jönne még utánam azok után is, hogy iszonyú lenéző vagyok vele. Nem akarok pedig bunkó lenni, csak valahogy a tudtára kell adnom, hogy hagyjon békén. Egy helyre járunk, nem kerülhetjük el egymást, úgyhogy jobb lenne a békesség.

2016. febr. 22. 21:05
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ahelyett hogy csak átnézel rajat, beszéld meg vele az egészet, hogy mi ez a hirtelen változás, mert ez így neked is rossz. A viselkedése alapján vagy csak féltékennyé szertné tenni a másik srácot vagy rájött hogy téged kellett volna választani ezt jól látoda, és ha tényleg békességet szeretnél jobb ha oda mész hozzá, semmit nem veszíthetsz vele szerintem, legalább megtudod miért van így az egész :)
2016. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!