Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy fiúba, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba, de ő nem akar tőlem semmit. Nem bírom túltenni magam rajta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy ő is akar valamit tőlem, de már biztos vagyok benne, hogy nem. Be akartam neki vallani, de így már nem fogom. Ma attól is kiakadtam, hogy valami lánnyal láttam beszélgetni. Nem bírom, nagyon szomorú vagyok. Mit tegyek? Lehet ezt egyáltalán enyhíteni valamivel?
2015. okt. 30. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy te abban olyan biztos?
2015. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mert nyitottam felé és ő nem nyit felém.
2015. okt. 30. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbben voltunk már így. Foglald el magad, amennyire tudod, idővel elmúlik.


Amúgy jó esély van rá, hogy nem is ismered eléggé és csak idealizálod. Vagy nagyon alaposan ismered és úgy szerettél bele?

2015. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát még úgy nagyon alaposan nem ismerem, de elég sok mindent elmondott és az nagyon megfogott
2015. okt. 30. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
tehát lényegében írtó jó pali, és 1-2 adat után te már a gyerekeket tervezted azaz idealizálsz és ahogy elmondod neki van más lehetősége is és valószínűleg nem te vagy a főnyeremény, ennyi meg a bambi
2015. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem írtó jó pali, nem az van hogy megláttam egy külsőleg tökéletes belsőleg nulla fiút és el vagyok ájulva. Hanem az hogy első találkozáskor éreztem valamit, majd miután megtudtam, hogy milyen akkor kezdtem el vonzódni hozzá jobban. Külsőleg egyébként egy szinten vagyunk.
2015. okt. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!