Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen rossz élményei...

Kinek milyen rossz élményei vannak a drogokkal/alkohollal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Amikor brutálisan rosszul voltál vagy hülyeséget csináltál tőlük te vagy haver/ismerős akit láttál "beállva". És milyen szer/szerek hatása alatt voltál?

2016. febr. 25. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Házi barackpálinka volt, kifejezetten jó aromával. Ismerősökkel iszogattuk, aztán már kértem őket, hogy hagyjuk abba. El is mentek huzakodva. Én onnantól majd meghaltam. Úgy éreztem, hogy nem kapok levegőt, mintha fojtogattak volna és légszomjam volt, hajnalig elaludni sem tudtam. Valószínűleg benne volt a pálinkában a rézeleje, attól volt a mérgezés, de a jó aroma is.
2016. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyszer egy elégé bagós joint után amit rám s haveromra hagytak, egyébként tisztán fogyasztom pipából szóval nagyon erősen reagálok nagyon kis adagú méregre is abból mérgezett papírból mit emberek dohánynak csúfolnak, kb másfél óráig olyan szintű rosszul lét fogott el, wc-n ülve nem volt lelki erőm megfordulni, hányjak.

Konkrétan leírhatatlan mértékű rosszul lét volt.

Ehez képest 1 napi rosszul lét mikor több mint hússzor hánytam egy vodkázás után( d.e 10-11-től másnap d.u 1-2ig, miközben hatszor keltem fel hányni éjszaka alatt), semmi volt. Inkább az 1 hónapon át mint megint az a kis másfél óra hányásos fosós rosszul lét iskola wcben.

Matek doga volt. Szünetről beérve elkezdem írni, megoldások szinte folynak ki belőlem, míg szépen lassan kb negyed óra leforgása alatt, e állapotom átment olyanba ahol ha lehajtom fejemet már hányni tudnék. Szó nélkül felálltam és kifutottam wc-re s következő utáni óra végéig voltam bent. Csak "aha"-k csúsztak ki belőlem mikor szünetekben kérdezték "shzarul vagy?".

2016. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
😆
2016. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó...Ez egy nagyon régi történet.Azért megosztom.


Amikor átiszod az éjjszakát és Pentával próbálod zárni az estét..Amikor annyira kilétben vagy,hogy véletlen nem a saját csíkod rántod fel,hanem egyenesen az alufóliáról szívod fel a közös!(4 emberrel megosztani szánt) adagot...


Az érzés felbecsülhetetlen!.. 😆


Természetesen úgy túladagoltam magam,hogy beszélni is elfelejtettem,nem értettem semmit sem.Fájt mindenem és vérzett az orrom.Majdnem kórház lett annyira rosszul voltam...Órákig szenvedtem.(Igazából nem csak én,a barátnőm is)Szerencsémre elmaradt az első 2 órám,így volt időm "regenerálódni".Voltunk akkora lelkiismeretes,mazochista állatok,hogy ilyen állapotban bementünk az iskolába...


Rég volt:)

2016. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért ha penta volt olyan régen nem lehetett. Vagy csak én vagyok öreg. :)

Na nem sokára leírom én is az egyik élményem, csak még nem tom eldönteni melyik volt a legrosszabb...

2016. febr. 25. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Pedig régen volt... :D

Na de kiváncsian várom a te "élményed"

2016. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TOP1ANSWER válasza:
100%
Egyszer haverom mondta hogy hozott füvet, csináljunk egy cigit. Na eléggé sötét volt kint, szóval úgy csináltam meg a cigit hogy nem láttam. Jól megtömtem , de gyanús volt már hogy nincs fű szaga.. Kész a cigi adjuk körbe, na mondom ez gyenge fű.. Abban a pillanatban szétestünk és Kiderült hogy herbál volt... Annyira rosszul, mint akkor soha nem éreztem magam
2016. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én fél liter vodka meg egy kis sör után jutottam arra a döntésre egy szórakozóhelyen,hogy szomjas vagyok és megiszom a mellettünk lévő asztalon hagyott vizet.2óra múlva arra eszméltem,hogy fekszek a földön,és haverom kelteget.na az akkor ki is ment belőlem,és utána még ittunk egy üveg fehérrumot ketten xd tanulság annyi,hogy soha semmibe ne igyál bele,amit nem te vittél.

mást soha nem toltam egyébként,csak "iszogatunk kicsit néha".volt már olyan,hogy egy liter vodka után nem nagyon mozogtam,és lehánytam a saját lépcsőmön xd mondjuk utána se voltam túlzottan másnapos,nálam sosincs ilyesmi.

2016. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 azannya1 válasza:
Hát egyszer inftech-ből tz-t írtunk első órába és spannal úgy döntöttünk inkább csak a 2. órára megyünk be nem akarunk egyest kapni. Tudni illik a haver dohányzik és kértünk egyik osztálytársunktól egy cigit aztán elénk lökött egy kis "mini borítékot" kinyitom látom valami zöld izé van benne majd mondta hogy ezt a xy küldi nekünk. Gondoltam magamban hmm biztos jó kis sima nem lehet tőle bajunk (jah igen spannak már ott furcsa volt a dolog hogy mondta keveset tegyünk a cigibe mert erős, tudni illik mi ha sima gandzsáról van szó megszórjuk rendesen mert hát sok bajunk nem lehet attól.) Mivel mind2-en megvoltunk fázva nem éreztük a szagát így elkönyveltük hogy tényleg simáról van szó. Zsa' a helyre elő a papírt majd gyúrjuk meg a cigarellót és én még viccelődtem is mert egy kis darab ki esett és mondom: Ki esett a kis gandzsóka - amin mind a ketten szakadni kezdtünk majd megtekertük és begyújtotta mert hát aki épít az rombol. Szívja szívja mondja nem jön... ideadja hogy erősen szívjam mert nem jön a füst. 3 nagy pukkot belevertem majd vissza adtam mikor kicsit ízlelni kezdtem és a füstjének nem a megszokott íze van... Na ekkor sokkoltunk le mind a ketten hogy ez rohadtul nem fű volt majd amint észbe kaptunk eldobtuk de már késő volt... mintha egy másik univerzumba kerültünk volna. A valóságérzetünk eltűnt, a szél süvített felém mint a star wars-ban a hiperűrugrás aztán az agyam mellett volt a szívem és lüktetett mint az atom, nem bírtam megállni folyamatosan menni kellett . Hála az égnek amilyen gyorsan beütött olyan gyorsan ki is ment kb 20 perc volt (igaz 2-3 órának tűnt.) de mikor legmélyebb ponton voltam az összes haveromnak aki fenn volt facen írtam hogy hívja ki a mentőket itt ülök a padon én meghalok. Szóval tényleg csak csínján az ilyenekkel és az un. "biofüvet" soha ne fogyasszátok kérlek titeket! A simát lehet az a természet ajándéka :P
2016. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyszer olyat flasseltem valami herbal sz.rtol.... olyan félelem tört rám hogy azt mondtam ez volt az utolsó ilyen.. Nagyon brutál dolgokat éltem át, olyan hogy kint vagyok sötétbe a nagy semmibe és körbe vesznek vadállatok oroszlánok hiénák, s közben egy hang a fejembe szuggerált, na meg mikor mentem mintha minden lépésnél szét nyilt volna a föld, mintha valami láva földön mennék, ittam vizet, de azt is úgy éreztem mikor lement a torkomon mintha sósavat innék és éreztem a nyelőcsőbe az ürességet mintha szétmarta volna. Teljesen természet feletti földön túli érzés, mintha a poklot tapasztaltam volna meg. de ez már jópár éve történt, és azóta megfogadtam hogy soha többet.
2016. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!