Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ügyetlen vagyok, ha...

Nagyon ügyetlen vagyok, ha néznek. Erről le lehet valahogy szokni?

Figyelt kérdés
Ha kihívnak a táblához, már a kivezető úton megbotlom, és odakinn csak dadogok és szédülni kezdek, és egész testemben remegek. Ha kémiaórán párban kell kísérletet csinálni, szinte biztos, hogy el fogok törni valamit. Már az is elég, hogy teljesen megzavarodjak, ha dolgozat közben a tanár fel-alá járkál, és figyelni kezdi, amit írok. Előfordult, hogy a szemembe vágták, hogy értelmi fogyatékos vagy autista vagyok, pedig amúgy a felfogásom gyorsabb, mint a többieké, tényleg nem vagyok buta, és tudom, hogy ennél sokkal többre lennék képes, ha nem lenne bennem egy csomó szorongás...
2016. febr. 25. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Realizálj.

Ők is csak emberek valamilyen személyiséggel, agyi szinttel, tudással, stb, stb.

E szorongások s minden negatív érzés rossz hozzáállás miatti dolgok rosszul kezeléséből fakadó negatív tapasztalatok tudatalattidba beidegződésből fakad.

Ezeket felül kell írni negatív nélküli, boldog életért.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!