Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem rég kezdtem avinozni és...

Nem rég kezdtem avinozni és nem arrol van szó, hogy nem rendelnek tölem, de igen de többnyire ismeröseim és szeretném böviteni ezt a kört, mert nagy állmom a a kordinátorság vmi tippetek van mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt a hétvége, kopogtass be öreg nénikhez, hogy milyen jó arckrémed van.


A legelején ha jövedelmezők voltak az ilyen munkák, de szerintem te már a 10,000. avonos vagy az országban.

2016. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sg0000 válasza:

szia. avon vezeto koordinator vagyok.

es orulok, hogy vannak meg olyan emberek akik szeretnenek fejlodni.:)

A legjobb modja hogy bovitsd a vevokorod, ha kimesz az utcara eg dreams parfummel, mert ugye azaz ujdonsag, bar en a attractionnal szoktam sikert aratni.-

Kimesz leszolitasz egy kedvesnek latszo embert, es megkered szagolja meg a parfumot mi a velemenye rola. Hiszen ez egy velemenykutatas.

Ha megengedi fuj egy kicsit a kezere cserebe adj neki valamilyen mintat, es kerdezd az avonrol szokott e vasarolni honnan szerzi be van e neki is tanacsadonoje. A lenyeg, hogy juss el a beszelgetessoran addig, hogy tudj neki adni egy katalogust es egy elerhetoseget a te neved es teloszamoddal. A legjobb ha o is odaadja neked az elerhetoseget.:)

Ha meg koordinator szeretnel lenni, akkor nem az eddigi teljesitmenyed szamit, hanem hogy mennyire vagy elszant ezzel kapcsolatban..Erdeklodj koordinatorod vag zona menedzserednel :) ok szoktak orulni az ilyen fejlodni vagyoknak :D enis orulnnek neked:)

Remelemm tudtamsegiteni

2016. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!