Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kideríteni valakirő...

Hogy lehet kideríteni valakiről hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Itt persze nem arra gondolok hogy másokat faggatni erről az adott ember háta mögött,hanem mikből lehet következtetni?

Ő nem beszél erről,sem előző kapcsolatokról,sem szerelemről,semmiről.

Félreértések elkerülése végett én nem vagyok meleg,nő vagyok.



2016. febr. 26. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
semmiből nem lehet erre következtetni, neked meg k.ra semmi közöd hozzá
2016. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FüligJimmy88 ***** válasza:
Hacsak nem kapod rajta egy másik pasival, nem nagyon. Ha akarsz tőle valamit, nyomulj rá, legfeljebb nem jön össze. Amúgy meg az is lehet, hogy nem volt még kapcsolata, azért nem beszél róla.
2016. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg milyen a mentalitása, hogy öltözködik, a viselkedés, beszédstílus.Vannak ravasz melegek és közvetlen melegek, de egyébként érdekesnek találom őket.
2016. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtakapja egy pasival még az sem jelenti azt, hogy 100%-osan a pasikra izgul. A legbiztosabb módszer, ha megkérdezed, a személyt magát.


Az meg hogy nem beszél kapcsolatokról nem jelent semmit, lehet, hogy nagyon privát személy és nem osztja meg másokkal a szerelmi életét.

Lehet otthon várja valaki már x éve és boldogan megvannak.

Lehet nem keres kapcsolatot és a szex sem érdekli. Lehet, hogy tökéletesen jól elvan egyéjszakásokkal, vagy egy szex baráttal.

Egy valamire való ember, pedig nem teregeti ki minden jöttmentnek az ágyában történő dolgokat.


Ha tetszik akkor próbálkozz be nála, flörtölj, hívd el valahová. Max nemet mond.

2016. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezed tőle.

Ha nem tudja, milyen helyzetek izgatóak számára sexiuálisan.

2016. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
hőmérővel
2016. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gaydar.
2016. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem beszélek a kapcsolatokról és heteró vagyok. Senkinek semmi köze hozzá, hogy nekem ki tetszik, kivel járok, kivel jártam, és így tovább.

Ha annyira közel állnátok egymáshoz, akkor már tudnád róla, hogy meleg-e. Ha meg nem vagytok közeli barátok, akkor meg nincs közöd hozzá, hogy az-e, szállj le a témáról!

2016. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő nem lehet meleg?
2021. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!