Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MELEG KÉRDÉS! Tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MELEG KÉRDÉS! Tetszik az osztálytársam, de nem tudom hogyan kideríteni, hogy melyik nemhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Nagyon belé szerettem, próbálok minél több jelet "küldeni" neki, hogy kifejezzem vonzalmamat iránta. ( Szorosan mellé ülök, ha rám néz akkor mélyen a szemébe nézek és elmosolyodok ( egyes napokon ezt viszonozza is ), próbálok nagyon kedves lenni felé, meghallgatom, segítek neki ha kell, stb. )


Szóval a baj ott kezdődik, hogy nem tudom kideríteni, hogy meleg-e, mert vannak napok mikor szinte egész nap együtt vagyunk és jókat beszélünk, de vannak olyan pillanatok is mikor elutasítóan viselkedik és ez zavar össze.


Nem egyszer elkéri a telefonomat én meg az övét, és kíváncsiságból megnéztem kikkel beszél gyakran FB-n. ( És láttam, hogy egy lánnyal elég sokszor. ) Később rákérdeztem, hogy "Mi van azzal a lánnyal?" és csak annyit felelt, hogy "Nagyon rám hajtott. De még fiatal.. Szóval szerintem nem lesz semmi." Csak remélni tudom, hogy nem is lesz. :$



De a lényegre térve:

A kérdésem tehát az lenne, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy akkor most melyik nemhez vonzódik.


Elnézést kérek ha esetleg értelmetlen valami, vagy egyáltalán semmi köze az egészhez, csak eléggé összezavart vagyok mostanában.


Előre is köszönöm a válaszokat.


Én: 19/F

Ő: 17/F



2014. máj. 21. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem próbáld meg kicsit jobban faggatni a lányokról, a reakcióiból elég sok mindent le lehetne szűrni szerintem

(nem tudom mennyire vagytok jó barátok, így azt nem ajánlom, hogy kérdezz rá nyíltan)

ha meleg is, lehet hogy még nem foglalkoztatja annyira a téma, annyi idősen még nekem se volt olyan fontos

2014. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nyíltan nem is akartam rákérdezni. Mindig attól félek, hogy én bevallom neki az érzéseimet és kiderül, hogy ő nem meleg, akkor most megromlik a barátság és teljesen eltávolodunk egymástól. Ezt nagyon nem szeretném.


És köszi a válaszodat! :)

2014. máj. 21. 23:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagytok osztálytársak ekkora korkülönbséggel?

Én valahogy arra terelném a szót, hogy mi a véleménye a melegekről...

Egyszer így derítettem ki egy (akkor nekem is tetsző, (jó, még most is tetsző)) osztálytársamról...

2014. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

10. osztály után kezdhető szakot tanulunk és én érettségi után jöttem ő meg 10. osztályból jött. :)


És végül mi lett az osztálytársaddal?

2014. máj. 22. 16:31
 5/16 anonim válasza:
100%
Szia! :) beszèlgess vele minnèl többet! :) szervezz olyan programokat amibe kettesbe lehettek :) kèrdezd meg tőle mit szeret csinàlni szabadidejèben ès hivd el meginni valamit, billiàrdozni, amit szerettek ès jòl èrzitek magatokat :) baràtkozz vele de ne "nyomulj" (talàn nem meri felvàllalni hogy ő is meleg)
2014. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok.

Az év elején közel kerültünk egymással, és utána csak egyre közelebb... Jófej, rendes... megkedveltem...

Hasonló volt a helyzet, próbáltam kitalálni, hogy vajon (legalább) bi-e, de igazából ugyanannyira tanácstalan voltam, mint te...

Viszont a sok beszélgetésünk során egy osztálykiránduláson, teljesen véletlenül felvetődött a meleg-téma, és tudtam, hogy ha valamit meg akarok tudni, akkor most van esélyem megtudni:

"Neked mi a véleményed róluk?"

Röviden, tömören az volt a lényege, annak amit mondott, hogy nincs baja velük, de őt hagyják békén, ne másszanak rá...

De a te eseted végződhet máshogy...

Nem tudom mennyire vagytok filmnézősek, vagy milyen filmeket szerettek...

A Felhőatlasz c. film nem meleg témájú, de egy fontos meleg szál van benne...

Nézzétek meg, ha nem láttátok, ha pedig már láttátok, beszéljetek a filmről és tereld a beszélgetést a neked kedvező irányba...

(Ha negatív véleménnyel lenne a melegekről, és vissza kérdezne, hogy a Te véleményed mi, akkor legyen egy válasz a fejedben előre ;) )

2014. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Előző vagyok :D

Remélem a magyar érettségin jobban fogalmaztam, de a lényeg (gondolom) érthető :D

2014. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5-ös: Éppen egy ilyen lehetőséget találtam ki, hogy elmennénk szórakozni valamerre. Remélem sikerül megszervezni. :) És köszi a válaszodat! :)


3-as, 6-os és 7-es :D : Teljesen megértettem, amit mondtál és sajnálom a dolgot. :\ Lehet akkor ezt a filmes dolgot is megpróbálom, de addig nekem is meg kéne nézni. :) Nekem mindig ott van a fejemben erre a kérdésre egy válasz, de ha előbb rákérdezek és válaszol onnantól már csak tudom mit kell mondanom. :D

Köszönöm, hogy mindezt megosztottad velem. Ezek nem is tudjátok mennyire segítenek. :)

2014. máj. 22. 23:46
 9/16 anonim válasza:
100%
5-ös vagyok :) valami fejlemèny? :)
2014. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha lesz valami mindenképp megírom :)
2014. máj. 28. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!