Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, vajon meleg? Facebook-kamu üzenettel próbáltam kideríteni.

Figyelt kérdés

Szóval, van 1 osztálytársam, tetszik nekem. Előttem lévő padban ül, jót beszélgetünk néha szünetben, vagy ha a buszon összefutunk, de nincs szorosabb kapcsolat köztünk. Van pár jel, ami talán arra mutat, hogy én is tetszek neki, de ebben bizonytalan vagyok, mert antiszoc. és hadar is, feleléskor bevörösödik a feje, stb. -> ergo nehezen tudja kifejezni az érzelmeit. Ezért kitaláltam, hogy félreértelmezhető üzeneteket írok neki Facebookon, majd azt írtam, hogy ezt nem neki akartam küldeni és ne beszéljen erről senkinek. Erre a válasza röviden tömören: "ok"

Ma eléggé csöndes volt, mintha gondolkodna valamin és méricskélne, kinek és miért írtam vajon ilyen üzenetet...

A jelek:

-soha nem kommunikál lányokkal

-mégcsak rá se néz lányokra

-nem volt barátnője

-soha nem beszél ilyen témáról

-viszont ha viccelődünk fiú osztálytársról mondjuk a szexuális orientációját illetően, jókat nevet rajta...

-olyan kábítón tud a kék szemével szemembe nézni - és közben csillog a szeme

-egyszer viccelődtünk, hogy azért van fehér folt a pulóverén, mert valaki ráverte... és hát nem tiltakozott ez ellen

-van egy sportoló szép testalkatú fiú az osztályban, őt meg szokta bámulni

-talán észrevette, hogy órán szoktam figyelni és mintha direkt tenné magát, olyan fura pózba teszi a lábait

-néha beszélgetéskor a vállamra teszi a kezét

-viszont az ikertesója (kétpetéjűek, egész más személyiség) meg a padtársamat szekírozta évekig, hogy meleg... Amíg ő nem szólt az ofőnek erről

Szerintetek a jelek mire utalnak?

18f-bi



2014. márc. 26. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon ráérsz.
2014. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Több mint a felét egyértelműen csak beleképzeled.

Amúgy az osztályból én sem beszélek fiúkkal, még csak rájuk sem nézek, mert egyikük sem tetszik. Nekem valaki más tetszik, sulin kívül. Ennyi erővel rólam meg azt hihetné valaki,hogy leszbi vagyok. Ráadásul én is kábítóan nézek a szép szemeimmel. :DD

2014. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ezek a jelek megmosolyogtatóak :)


Nem tiltakozott, amikor azt mondtátok hogy ráverték a pulcsiára? Mit bizonyít ez?


De a többi sem jelent semmit. Írod, hogy magának való srác, akkor nem csoda hogy nem volt még barátnője, rengeteg ilyen srác van.


Az egyetlen módja az, ha ha rákérdezel, bízva a diszkrécióban.

2014. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából vannak olyan fiúk akik viselkedésre tök melegnek tűnnek miközben nem azok, és vannak olyanok akikről soha az életben nem mondanád meg hogy meleg, szóval ezt így nagyon nehéz megállapítani.

Esetleg csinálj egy kamu profilt facebookon mint meleg srác, és írj neki üzit hogy tetszik és nem e lenne kedve ismerkedni.

Vagy tereld a témát a homoszexualitás felé és figyeld a reakcióját, pl kitalálhatsz olyan kamu történeteket hogy az egyik ált iskolai oszt társad bevallotta hogy meleg, és neki mi a véleménye, vagy az első szerelmed az oviban egy srác volt, vagy valami :D

2014. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Vagy még ott az az eshetőség hogy "szerelmet" vallasz neki, és ha rosszul sülne el a dolog akkor azt mondod hogy csak vesztettél egy fogadásban.
2014. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

"néha beszélgetéskor a vállamra teszi a kezét"

A többi is roppant meggyőző, de ez aztán végképp hatalmas bizonyíték :D

Szóval nem, a jelek alapján nem lehet tudni semmit.

2014. márc. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez biza meleg lesz. Vagy más..:D
2014. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kiderült róla valami?
2016. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!