Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha kommentet fűz a...

Normális, ha kommentet fűz a barátom a vécézésemhez?

Figyelt kérdés
Az autópályán jöttünk a barátommal. Kértem, hogy álljunk meg egy pihenőnél, mert el kell mennem vécére. Azt nem említettem neki, hogy nagydolog. Mobilvécét találtunk nyitva csak. Muszáj volt abban elvégeznem. Miután kijöttem a barátom ment be és látta amit csináltam, hiszen az enyém volt legfelül. Szórtam rá zsepit, de nem annyira takarta. Azt mondta szépet alkottam. Lehet viccnek szánta, de engem nagyon megzavart és rosszul érzem magam. Normális dolog egy párkapcsolatban? 19L
2016. febr. 28. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő normálisnak érezte, te meg nem. Ennyi.
2016. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos körökben normális, értelmiségibbekben már parasztnak mondják az illetőt.
2016. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális, de az se hogy kiakadsz rajta.
2016. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vicces helyzet volt. Ahhoz lehetne hasonlítani, mint amikor valakit tökön rúgnak foci közbe, mindenki tapsol.

Kínos mindkettő, de viccel el lehet.

Jobb, mint egy mai inteligens kérdező, aki kielemezte volna, hogy megfelelő-e az emésztésed.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__7615..

2016. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az, hogy ide kiírtad legalább, ha nem jobban gáz :D

Miért nem fotóztátok le? Pózoltatok volna vele azt mehet FB.-ra kinek hogy tetszik :D

2016. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyit azért lehet "normálisnak" mondani :D


Azt viszont nem, hogy te ezen annyira fennakadtál hogy képes vagy rajta 2 percnél tovább gondolkozni.

2016. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!