Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar az hogy...

Titeket nem zavar az hogy bámulnak néznek? Többit lent írom

Figyelt kérdés

Komolyan mondom hogy akár hova megyek ,felszállok ,nem csak finoman oda néznek hanem a nyakuk majd kifordul a helyéről ,de nem csak engem egymást is méregetik bámulják, én nem tartom magam 1 nagy számnak de miért kell bámulni könyörgöm??? engem special zavar !!! Semmi diszkrét oda pillantás rendesen moziznak !!!

Eddig elitéltem a fiatalokat hogy bedugják a fülüket és se kép se hang ,de rájöttem azért teszik mert pont ezt nem akarják látni hallani ....

Én magamból ki indulva soha senkit nem figyelek meg nem bámészkodódok ,ha véletlen valakire rápillantok akkor is gyorsan elfordulok véletlen sem hozzam se őt őket se magamat kellemetlen helyzetben....

Elvagyok a magam dolgával ,világával vagy sietek vagy telefonálok ,de soha nem fordul ki a nyakam senkire ..


2016. febr. 28. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar, ha felszállok a villamosra, buszra, állandóan a képembe bámulnak és nem a többi fiatal szokott megbámulni, hanem sokkal inkább a középkorú vagy idős emberek, pedig nincs rajtam semmi feltűnő, teljesen normálisan nézek ki, normális ruhákban járok, nem csinálok semmi furcsát...
2016. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítő :( Én is utálom :(
2016. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, de teljesen undorító tulajdonság, mert nem tudhatod megvan-e engedve.

S esetek nagy %ában nincs.

2016. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jól van akkor más is észre vette , remélem a jövő generációja nem csinálja majd :D

illetlenség ,és 1 normális intelligens ember nem csinálja ,és ők azt hiszik mert nem nézünk rájuk hogy tér látásból nem látjuk !!! Ha olyan olvassa aki szokott bámulni fiatalabbakat üzenem neki nekik hogy LÁTJUUUUK hogy bámulsz és még percekig méregettek bennünket !!!!!! Elhiszem hogy nincs életetek de csináljatok magatoknak életet !!!! ne bámuuuljatook mint a birkááák !!!!!!!!!!!!!!!

2016. febr. 29. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!