Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiatal csinos nő...

Ha egy fiatal csinos nő felsőkategóriás autót vezet akkor az egyeseket miért zavar, féltékenyek, vagy egyéb ok? Miért bámulnak be többen az ablakon, ha jobb kocsit vezetek?

Figyelt kérdés

többször hallottam olyanokat, hogy biztos prosti, vagy épp lehúzza a pasiját. miért nem gondol arra senki, hogy esetleg az apjáé az autó? (mert dolgozni még fiatal)

pl. amikor bmwvel vagyok akkor mellettem álló sorban porsches pasi megbámul, de csak ha egy yarissal akkor ugyanaz a pasi nem kezd el nézni.


2014. ápr. 2. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az autót nézik.
2014. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bennem van empátia sok ember iránt, nem jutott eszembe még senkivel szemben sem hogy esetleg szétette a lábát valakinek, én kinézem egy dögös nőből hogy igen is, elvégzi érte a maga melóját, legyen az esküvői ruha szalon, ékszerüzlet.

Szóval kedvesem ne húzd fel magad, ezeken a dolgokon mert ahol nincs Miami, ott igen is mindig kifog nézni az átlag réteg, aki a többséget képviseli!

21F

2014. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
első, nem az autót nézik, mert azért pl egy x5 nem egy lamborghini, és sokszor mellém is gurulnak, ha direkt kicsit előregurulok, hogy ne nézzen. úgy néz ki a férfiaknak imponál a jó nő-drága kocsi kombináció :D
2014. ápr. 2. 20:52
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mégis honnan tudod, hogy nem az autót nézik? Pont te írtad, hogy yarissal meg se néznek.

Én rengeteget utazok férfiakkal egy kocsiban, mindenhol az autókat nézik meg, nem azt, ki vezeti.

2014. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na most kibukott a sznob fruska!
2014. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Látnak egy jó kocsit, és akkor már látni akarják, hogy ki vezeti, és meglátnak egy csajt, az olyan ledöbbentő. Aztán elindul az agy, hogy hogyan, miből? Egy jól szituált ember arra gondol, hogy joggal vezeti, és nincs tovább misztifikálva a dolog. Lényeg a lényeg, te sem vagy jobb náluk. Ők bámulnak, te meg ezen kiakadsz, ugyanaz a szint.
2014. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nah én nem akadok ki csak nem értem miért kell megnézni ki vezet, és ha tetszik akkor bámulni. nekem soha nem jutna eszembe ilyen.
2014. ápr. 2. 21:25
 8/16 anonim ***** válasza:

"nekem soha nem jutna eszembe ilyen."


Te talán szemellenzővel közlekedsz, mint a lovak? Nem nézel meg 1 pasit se, nem nézel meg 1 kirakatot se, nem nézed más cipőjét, óráját, ruháját, stb.


Gratulálok, ha így sikerült téged nevelni.

2014. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az egy dolog hogy bepillantok, de nem bámulok meg senkit. még ha az utcán sétálok akkor se, mert nem illik! sajnálom, hogy nem sikerült felfognod, itt nem arról van szó, hogy megnéznek, hanem feltűnően bámulnak.
2014. ápr. 2. 23:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha velem találkoznál így, annyit látnál, hogy a csóka hosszan néz, hatalmasat sóhajt azzal a félreérthetetlen, lemondó sóhajjal, amit kizárólag a legjobb nők kiváltsága élőben megtekinteni.


Miközben én csak annyit gondolok: de kár lesz ezért a szép autóért!

2014. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!