Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket nem zavar az...

Anyukák! Titeket nem zavar az ha a férjetek/párotok más, szembe jövő édesanyákat bámulnak meg? Természetesen úgy, hogy ott vagytok mellette.

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 19:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Engem nagyon zavarna,de szerencsére ilyen nàlunk nincs. Nem kérdezted meg,hogy miért teszi???
2015. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem-nem! Engem néznek! És nagyon zavar hisz a neje ott van mellette,én meg a kilányomat tolom a babakocsiba. :-/
2015. nov. 25. 20:05
 3/23 A kérdező kommentje:
Kislányomat.
2015. nov. 25. 20:06
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Kérdés, hogy miért bámulja meg. Bálna méretű, ki van mindene, vagy simán egy csinos anyuka? Mondjuk különösebben egyik se zavarna
2015. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bálna,de nem is pakolom ki mindenemet. Pláne ilyen hidegbe nem!
2015. nov. 25. 20:34
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem. Ha csinos vagy, és azért néznek, akkor gondolom gyerek előtt is néztek, mi a különbség hogy szültél egyet?

Ha meg valami "kirívó dolog" miatt néznek (pl. túlsúly, vagy egyebek), akkor az meg azért van, az emberek már csak ilyenek, ha valaki "más", azt megnézik.

2015. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azt nem értem,hogy ilyenkor mégis mit gondolnak az apák?!

Mert az oké,h elötte is meg-meg néztek,de most? Kisbabával? Miközbdm a párja és a saját gyermeke az oldalán sétál?

2015. nov. 25. 20:47
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerencsére nem ekkora paraszt a férjem. Nem azt mondom, hogy sose néz meg senkit, biztos megnéz, nem vak (ahogy én sem), de van benne annyi, hogy úgy csinálja, hogy ne vegyem észre, és ne bántson vele.
2015. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
kérdező, attól, hogy lett egy gyereked, nő is vagy, a pasik meg nem vakok. Nem akar semmit, csak megnéz, mert jó nőnek tart, ennyi. Mint ahogy megnézett gyerek előtt is.
2015. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tehát őket az nem is zavarja,h ott a kislányom?
2015. nov. 25. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!