Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bele lehet fáradni az emberekb...

Bele lehet fáradni az emberekbe? Hogy tudnék újra érdeklődni az emberek felé?

Figyelt kérdés
Ha új embereket ismerek meg, sokszor akkor is azt érzem, hogy nem vagyok rájuk igazán kiváncsi, amikor érdekes személyekről van szó. Például megismerek valakit, sok közös érdeklődési körünk van, kedvelem is, de valamiért egy-két óra beszélgetés után már olyan erőltetettnek érzem az egészet, és legszívesebben elmenekülnék a helyzetből. Olyankor rájövök, hogy igazából senkire sem vágyom. Valamikor rámtörnek olyan időszakok, amikor egyáltalán nem akarok emberek között lenni, de nem abban a szükséges magány értelemben. Mintha mindenkibe belefáradtam volna, mindenki unalmassá vált volna, és nem is látom reményét, hogy jön valaki, aki felpezsdít.
2016. febr. 28. 18:22
 1/4 tothp ***** válasza:
73%

Ilyenkor kell egy kicsit eltűnni. bevállalni egy zarándokutat. Olyan munkát vállalni, ahol kevés emberel van dolgod (vagy sokkal, de rövid ideig)

Lehet hogy egy két hét elég. De lehet hogy évek kellenek.

2016. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Nálam is nagyjából ugyan ez van, de 2 perc után, nem 2 óra után s természetesen ez is ritka.

Várj olyanokra akik nem fognak "untatni" 2 nap után se.

Próbálkozz csak tovább s ne félj elmondani nekik hogy állsz hozzájuk..; legyél nyílt.

2016. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bele lehet:


[link]

2016. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is így vagyok ezzel. Fiatalkoromban mosolyogtam, érdekeltek az emberek, buliztam és mostanra teljesen belefásultam a világba, nem járok sehová. A kisfiam pont a hétvégén kérdezte tőlem, hogy miért nincs a legtöbb felnőttnek életkedve.. Én már nem is akarok közeledni az emberekhez az egykori barátaimat is leépítettem.
2016. febr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!