Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a nő azt mondja van barátja...

Ha a nő azt mondja van barátja, attól még lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
van hogy elvonja a figyelmét, ellehet csábitani ?
2016. márc. 3. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nő függő... Van, akinek minimális próbálkozás elég, és ha kicsit is jobb vagy, mint a pasija, akkor nyertél.

Nálam esélyed sem lenne :D

2016. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7: igen, van olyan, csak az altalaban azt mondja hogy nincs neki, aztan par nap alatt valoban nem lesz, mert addigra elintezi.
2016. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha azt látod, hogy egyébként vevő rád, akkor vagy nem mond ilyet egy nő, vagy a kapcsolata nincs rendben és vágyik valami újra, esetleg egy lökésre, mert magától nem szállna ki a kapcsolatból. De ha elutasítóan viselkedik, akkor hagyd békén.
2016. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3%

Na akkor, csak hogy egy őszinte választ is kapj(mert eddig a tömény álszenteskedés ment):

Semmit nem jelent, hogy mit magyaráz.

A legtöbb nő simán benne van egy kis etyepetyében, főleg, ha ténylegesen tudják, hogy csak szexet akarsz és nem fogod lebuktatni.

Szal inkább az a fontos, hogy ne mások előtt kezdd el fűzni meg stb.

Sokan szeretik kéretni magukat, az ilyeneknek tipikus dumája ez a "barátom van".

Milliószor hallottam már ezt, aztán később meg benne voltak.

Aztán meg megy a színészkedés, hogy ők nem is értik meg soha nrm tettek még ilyet bla bla bla...:)

Nyugodtan próbálj rá, valszeg sikerrel jársz.

2016. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hmm na igen valahogy igy képzelem el én is. Eddig persze úgy voltam vele jóhiszemüen hogy oké van barátja és nem próbálkozom.. de már egyre többször tapasztalom hogy valóban sokan 'állszenteskednek visszaélnek ezzel hogy ezt mondják. most kb én is csinálhatnám azt csak azér mert mondjuk szeretek független lenni és akik meg rámmásznának annyival lekoptatnám hogy bocs van barátnőm..
2016. márc. 3. 16:43
 16/16 anonim ***** válasza:

0%on vagyok, ez mindent elmond.

Ha gondolod írok majd privátban pár trükköt :)

2016. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!