Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem áll velem szóba az exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll velem szóba az exbarátnőm, de én szívesen maradnék a barátja, érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Nem haragban válltunk el,de így se akar velem beszélni
2012. szept. 10. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legy vele jófej, beszélgess vele próbálkozz, esetleg irj neki 1 üzenetet, hogy csak barátkozni szertnél.:) Hanyadikos vagy?
2012. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23/F
2012. szept. 10. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit erőlteted? Nem csak a pasiknak lehet herótjuk a "maradjunk barátok" -szövegtől. mi van, ha ő a békességes elválás ellenére sem kíváncsi rád, nem tart olyan embernek már, akire a lelke titkait bízná vagy, akit csak ivócimbinek tartana.

mi van ha ő azon a ponton van hogy felesleges és fájdalmas bolygatni a múltat csak max. nem akar megbántani és ezeket nem köti az orrodra?

és mi lenne, ha egyszer, úgy igazán magadba néznél és meglátnád, hogy önzőség erőltetni valamit (itt magadat) másra ha ez neki fájó, nemkívánatos?

az én exem sem akart barát maradni és bár rosszul esett, megértettem és túlléptem. és lettek más hiperszuperjó barátaim.

2012. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd! Ha olyan kretén h nem áll szóba veled így járt, hidd el tapasztalat..majd rájön pár éven belül
2012. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!