Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki hogy lassan 15...

Nagyon ciki hogy lassan 15 éves leszek, de csak facebookom van? (Lent kifejtem bővebben)

Figyelt kérdés
Nincs messengerem, viberem, isntagramom, pinterestem, stb, De olyan hülyén érzem magam amikor barátaim vagy egy ismeretlen (barátaimnak mindnek vannak ilyen baromságai) megkérdezik hogy nekem van-e (ezek közül bármelyik), mindig mondom hogy nincs és hát kissé furán néznek rám. TÉNYLEG ENNYIRE GÁZ? :( És ezt teljesen komolyan kérdezem.
2016. márc. 4. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem gáz, ők gázok hogy ilyen miatt furcsán néznek.
2016. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
A kérdésed gáz.
2016. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
#2 baromi jó fej lehetsz!!
2016. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy ciki! Teljesen normális:) Az nincsen rendben hogy emiatt furán néznek rád! Ne érezd hülyén magadat!
2016. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Firedoom ***** válasza:
78%
9. ben lett Facem, a messengeren kivul azt se tudom, hogy mi a tobbi, de teljesen jol elvagyok. Szard le, hogy mit mondanak.
2016. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 4. 15:46
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért whatsapp-ed illene, hogy legyen a mai világban. :)
2016. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hihihi :D Okés. :) (Amúgy fogalmam sincs hogy miért érzem azt hogy nincs ezekre szükségem:D)
2016. márc. 4. 17:34
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom...

Ha 10-ből 9 embernek van valamilye, a 10.-nek pedig nincs az ciki?

Most az a kérdés, hogy te cikinek tartod, vagy a többiek cikinek tartják e?


Nem ciki, viszont nem pozitívum, ettől könnyebben nem fogsz se beilleszkedni se boldogulni a "mai" fiatalok közt.

Persze megpróbálhatod megmagyarázni miért gondolják rosszul, de még ha igazad is van akkor sem fogja érdekelni őket.


Szerintem nem gáz. Én kiskoromban hordtam szandál zokni kombót, most is hordanék, de nem vagyok a magam ellensége, hogy mások kiröhögjenek és örökre elássam magam a lányok szemében.

2016. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a sok sz...r csak arra jo, hogy a mobilod delutan 2re lemeruljon
2016. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!