Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki hogy lassan 15...

Nagyon ciki hogy lassan 15 éves leszek, de csak facebookom van? (Lent kifejtem bővebben)

Figyelt kérdés
Nincs messengerem, viberem, isntagramom, pinterestem, stb, De olyan hülyén érzem magam amikor barátaim vagy egy ismeretlen (barátaimnak mindnek vannak ilyen baromságai) megkérdezik hogy nekem van-e (ezek közül bármelyik), mindig mondom hogy nincs és hát kissé furán néznek rám. TÉNYLEG ENNYIRE GÁZ? :( És ezt teljesen komolyan kérdezem.
2016. márc. 4. 15:23
1 2
 11/14 Quatermain ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Szerintem az a normális, ha nem mész a divat után és csak azt használod amire valóban szükséged van. Én is csak a facebookon vagyok aktívan jelen (már lassan 6 éve), azelőtt volt myvip, iwiw, msn.
2016. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem úgy bírom hogy mindenkinek van minden felesleges okádékja 😃😃 instagram... mi a f.....sznak?? Képeket rakhatsz ki és nézegethetsz b....szdki facen ezt nem lehet? 😂😂😂 nem normálisak.. ja és ettől nem lesz senki gázabb hogy nincs minden taknya 😀 17/f vagyok, leokádom az összes ilyen kis tini sz..@rságot, és qrva jól megvagyok, egyáltalán nem néz senki cikinek 😀 aki emiatt gáznak néz azt szájba kéne verni.. nem vagy semmivel kevesebb :)
2016. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem:D Köszi a válaszokat! :)
2016. márc. 15. 20:41
 14/14 anonim válasza:
mirii??! xd
2016. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!