Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy válaszolnál arra, ha...

Hogy válaszolnál arra, ha valaki megkérdezné Tőled, hogy boldog vagy-e?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 03:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki megkérdezné, boldogan válaszolnék.
2016. márc. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nos, mindig van a privát/családi aspektus és van az anyagi (az a r.hadt pénz). Az első aspektust tekintve boldog vagyok, a másodikban meg boldog leszek -majd valamikor :D
2016. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

igen az vagyok...


nekem nem a boldogsághoz kell ok, hanem a boldogtalansághoz és nem találok okot a boldogtalanságra...


23F

2016. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

A boldogság az egy pillanat nem egy állandó állapot.Aztán mindenki mondhatja a hülyeségét,hogy boldog vagyok egész életemben.

Azért szép meg jó érzés a boldogság mert nem állandó.Például eléred a célod amit régóta tervezel.Vagy elismernek akkor boldog vagyok,de ha sokszor ismernek el egy megszokott állapot lesz aminek nem fogok úgy örülni mint az elején.

2016. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4:

nálam a boldogtalanság a pillanatnyi állapot...

a boldogság az alap...

nem élek stresszes életet, nem nagyon vannak olyan problémáim amire azt mondanám, hogy tényleges probléma...


tehát pl munkahelyen kapok egy olyan feladatot amit még soha nem csináltam, azt se tudom hogyan álljak neki, az nem probléma számomra, nem stresszelek be, hanem google és utánanézek...


vannak dolgok amik el tudják rontani a hangulatom, de általában vidám vagyok és gondtalannak érzem magam, tengernyi feladatom van, de mégsem úgy élem meg, hogy gond lenne számomra...


23F

2016. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Nem. Bár nincs igazi okom a boldogtalanságra....Egyáltalán nem vagyok boldog :) napokat kell várnom, hogy elviselhetően érezzem magam. Mások pedig csak annyit látnak h milyen jó életem van...

Na de majdcsak kinövöm ezt a bipoláris szutyit (: ha addig meg nem ölöm magam ^^ :D

Egyébként ez teljesen egyénfüggő, beállítottság, genetika az egész. Vannak depresszív emberek, és mindig is lesznek olyanok, akik mindenben meglátjk a szépet és pozitívak mindennel kapcsolatban. Egy depressziós embernek hiába mondod (ahogyan nekem is) hogy változtass a gondolkodásmódodon, felfogásodon. Próbáltam már milliószor de a közérzetem, hangulatom nem lett jobb, és ugyan oda lyukadtam ki....:(

2016. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Boldogan válaszolnék, hogy nem vagyok boldog. Semmi okom sincs rá... Tettem érte, hogy az legyek, de valamiért nem jött össze! Talán majd a túlvilágon, bár ott fogalmam sincs mi vár rám, de hátha jobb lesz...
2016. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ős úgy látszik le kell butítanom a válaszomat,hogy megértsd.Alap állapotban nem vagy stresszes az nem jelenti azt,hogy boldog vagy.

Adok neked egy ferrárit akkor nagyon örülnél neki először de ha minden egyesnap kapnál tőlem egy ugyan olyan ferrárit előbb utóbb már nem lenne ugyan az az érzés mint az elsőnél.

2016. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy hálás vagyok az egészségem miatt. Amiatt is, hogy viszonylag jó anyagi körülmények között élhetek. De boldog.. Boldog az nem vagyok.


23/F

2016. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Aki ismer tudja, hogy ez a kérdés nem pálya nálam egy jó ideje....


Aki pedig nem ismer és megkérdezi, azt mondanám hogy "igen", mert semmi köze ahhoz hogy miért nem vagyok az.

2016. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!