Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha szerelmet vallok egy...

Ha szerelmet vallok egy osztálytársnak, az miért vonnna kérdőre? (mármint látszik rajta hogy megkérdezné, de nem meri ) érdekli hogy miért vagyok belé ezek szerint szerelmes? De látszik hogy nem meri megkérdezni, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én ezt így nem igazán értem.
2015. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval,egy haveromnak elmondtam hogy szerelmes vagyok egy osztálytársamba,de ő elmondta sunyiba a csajnak,de eddig a csaj nem mert reagálni,persze párszor leszólított,de nem mert konkrétan rákérdezni a dologra
2015. szept. 7. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked is megvannak a gondjaid. Mégis mire reagált volna? Majd ha nem másodkézből hallja, akkor talán lesz valami.
2015. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így már értem. Nem az a helyzet, hogy a lány nem mer odamenni hozzád, hanem nem akar. Másodkézből megtudta a dolgot, ez nem fogja érdekelni. Menjél oda hozzá, és közeledj felé, ne várd el, hogy ő cselekedjen.
2015. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz? Hogy ő közeledjen? Milyen férfi vagy te? Szedd össze magad nagyon gyorsan, és hívd el randizni!
2015. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!