Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy válaszolnál arra, ha...

Hogy válaszolnál arra, ha valaki megkérdezné Tőled, hogy boldog vagy-e?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 03:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki megkérdezné, akkor azt válaszolnám: "Igen. Elégedett vagyok azzal az élettel, amit élek, jól érzem magam."


Az pedig, hogy valójában mit érzek? Az én dolgom.

2016. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én mindig boldog vagyok (most is), de ha megkérdeznék azt válaszolnám, hogy nem, mivel egy nagyon nehéz, és stresszes időszakon megyek át.
2016. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören azt válaszolnám, hogy: Nem.
2016. márc. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Összességében azt tudnám mondani, hogy soha jobban. Jó munkám van, szép helyen lakom, és anyagiak terén is lassan, de biztosan, arrafelé haladok amerre szertnék. Ugyan nem élek párkapcsolatban, de szt annak tudom be, hogy még nem jött el az igazi. A múltbéli csalódásokra azért van szükség, hogy tanuljunk belőlük, és általuk jobbak legyünk.

Mindig mindennek a jó oldalát nézem, nem hagyom, hogy sokáig elkeserítsenek azok a dolgok amik nem úgy sikerülnek ahogy eredetileg szerettem volna. Más szóval, ha az élet citrommal ķínál, én mindig kérek hozzá tequilát ;)

2016. márc. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: Igen

Akit meg a hosszú érdekel az már úgy is tudja.

2016. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, alapvetően az vagyok, csak sajnos képes vagyok elrontani.
2016. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!