Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék igazán rászoruló...

Hol tudnék igazán rászoruló embereken segíteni?

Figyelt kérdés
Ezt nem úgy értem, ahol néha-néha önkénteskedhetek hétvégente, vagy amikor ráérek, hanem hogy igazán rászoruló, bajba jutott embereken segíteni, akár globális szinten is, nem csak országosan vagy helyileg értve. Hol lehet ilyen szervezetekhez jelentkezni?
2016. márc. 6. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha igazán segíteni akarsz embereken,akkor ott ahol laksz nézzél szét és megláttod,hogy kik szorúlnak rá a segitségedre.Ha esetleg nincs a környezetedben ilyen,akkor menj be egy falúba és ott nézz körűl.

Én egyszer azt csinálzam,hogy láttam két testvér párt és nem volt még normális cipőjük sem,megnézztem hol laknak és este akasztottam a keritésre cipőt,ruhákat és élelmet.Ilyet is csinálhatsz,persze úgyhogy ne lássanak.

Sajnos,nagyon sok szervezet csak beszedi a pénzt,de alig add a rászoruloknak valamit,haza viszik meg ismerősöknek is adnak,akiknek semmi szükségük rá csak ingyen van.

2016. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!