Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért feszeng a sok Debil...

Miért feszeng a sok Debil ember a metrón, buszon leszállásnál?

Figyelt kérdés

Szinte ott állok az ajtóba, de Direkt az ajtó felé is fordulok mikor megáll a jármü, de annyira feszeng mögöttem a sok "okos ember, mintha én nem akarnék leszállni, pedig direkt úgy állok.

Ennyire nem látják komolyan ? már ott fogja a kapaszkodót oda téve a kezét a szemem sarkába hogy jaj ő lefog szállni, de öregek is már úgy kérdezik ijedten erőszakosan az ember képébe hogy "leszáll ?? Nem bzmeg azér állok az ajtó felé fordulva mer nem szállok le!.. Egyszer megjátszanám ha ott állnék mereven mikor kinyilik az ajtó és nem mozdulnék, kiváncsi lennék mit csinálnának.


2016. márc. 9. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Naponta szembesülök olyannal a metrón, hogy áll a drága az ajtó felé fordulva, lehetőleg a középpontjában az ajtónak és nem, nem száll le. Aztán lépked jobbra-balra, mert mindkét irányból nyomják akik le akarnak szállni.
2016. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert van sok debil ember, aki úgy áll be, mint te, és NEM száll le. A mögötte lévők sem tudnak leszállni, akik felszállnak, azt hiszik, jöhetnek, és kész a tolongás.


Abból indulsz ki, hogy te egy logikus ember vagy. Sajnos a világ tele van idiótákkal.

2016. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak idegesitő hogy itt is szinte már az általánositás megy... nem is ismernek de már úgy itélkeznek.. hát én legfeljemm a Tiniknél kis suhancoknál tudom elképzelni hogy ott vergődnek középen közbe nyomkodva az okostelefont s fanyari arcal néz hogy milyen bunkók az emberek, mintha sajnálni kéne
2016. márc. 9. 23:41
 4/11 anonim válasza:
33%
én sem értem. egy járművön utazunk, mindenkinek ugyanolyan sz*r, hát de azért még egymást b*sztatják.
2016. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahha általánosítás, de csak a tinik és suhancok lehetnek balf--szok...


Igazuk van az elsőknek. Nagyon sokszor előfordul az amit leírnak és nem csak telefont bújó swag gyerekek csinálják ezt, hanem meglett felnőtt emberek. Idősek, kisgyerek kezét fogó anyukák, telefont bújó üzletemberek, vagy csak bamba középkorúak.

A hülyeség senkit nem kímél.

2016. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A másik ilyen dolog meg leszállásnál, ott áll a várakozó ember a metró megállóba az ajtó közepénél megálva, hogy ő felszáljon, de nem húzódna le ahogy sokan mások.. és ő van teljesen felháborodva ha neki mennek
2016. márc. 10. 00:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Éjfélkor ez a legnagyobb problémád?

Nem tanultátok még meg, hogy az emberek buták?

Stresszes vagy emiatt még éjszaka is, nem alszod ki magad, másnap is mogorva leszel egész nap és megint azon idegeskedsz, hogy lökdösnek és erőszakoskodnak az emberek.

Akkor ne állj az ajtóba, tanulj a saját hibádból. Ha le akarsz szállni pedig kérj elnézést, azoktól, akik az utadban vannak és kerüld ki őket.

2016. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó észrevétel!
2016. márc. 10. 09:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyi életképesség sincs bennük, hogy ember módjára közlekedjenek. Én azt szeretem, mikor első ajtósnál mennének hátrébb az újonnan felszállók, a vadparasztok meg állnak és bámulnak ki az ablakon, még véletlenül se mozdulnának arrébb egy lépésnyit sem, hogy átengedjék őket.


A másik kedvencem a totyogós. Felér a mozgólépcső, mindenki lép le róla, és a totyogós olyan csigalassúsággal kezd hömpölyögni, hogy néha elkerülhetetlen, hogy a sarkára ne lépjen valaki. Egyébként ezen a jelenségen csak ront, hogy sokszor a mozgólépcső tetején ellenőriznek.

2016. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaja :D a mozgás korlátozottaknak külön mozgólépcső kellene, de ugyan ez villamosnál is busznál is, hogy az öreg nénike bácsika fogja a kis kocsiját vagy táskáját,szépen lépcsőről lépcsőre leemeli mind a két lábát, úgy hogy még fogja a kapaszkodót, és még akkor is alig tudja elengedni ha földet ért már, leszáll és az ajtó elött kezdi el magát igazgatni, a sofőrt meg nem érdekli hogy még kb senki sem szállt le, de már nyomja a csengőt.
2016. márc. 10. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!