Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobb esetben az ember agya...

Jobb esetben az ember agya mindig jár valamin?

Figyelt kérdés

egyfolytában ?amik elvonják a figyelmét a negativ dolgoktól ?

furcsamód én ezt nem vettem észre magamon. én mindig csak az adott dolgon agyalok amit csinálok, nem hogy közbe még, vagy mikor megyek a buszon utazok, akkor is maximum felmerül 1-2 foszlány gondolat, de nem egyfolytában. vannak akik egyfolytába megállás nélkül a jövőjükön, vagy hogy mit hogy fognak csinálni igy meg tervezve ?

Mi a normális ?


2016. márc. 8. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb esetben nem. Érdemes megtanulni kikapcsolni az elmét. Rendszeres meditálással megtanulható. Ha ez megy, sokat javul az életminősége, egészsége az embernek.

Örülj neki, hogy neked ez megy:) Le ne szokj róla! :)

2016. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jobb esetben ,igen,csak ,ha nem agyhalott,olyankor nem jár semmin.
2016. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire gondolsz az alatt, hogy "jár az agya". Aktív tervezgetést, számolást, vagy belefér az álmodozás, elrévedés, filozofálás is?

Utóbbi esetben szerintem kivétel nélkül mindenkinek, legfeljebb nem egyformán. Egy magas IQ-jú zseni egész biztosan máson és más ütemben gondolkodik, mint egy átlagember.

2016. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a nőké, a férfiak elvannak a "semmi doboz"-ukban :)
2016. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blade Bone ***** válasza:
Én elég sok mindenen szoktam gondolkodni, és jól megvagyok így, tervezgetek, álmodozok, nem vagyok semilyen kapcsolatban a lehetetlennel.
2016. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!