Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, van olyan dolog amiért...

Fiúk, van olyan dolog amiért szívesen lennétek lányok? Lányok, ti miért lennétek fiúk?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A pasik nem menstruálnak. A legirígylésreméltóbb tulajdonságuk.
2016. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Én is ezért lennék legszívesebben...:D
2016. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szeretek nő lenni, de néha zavarnak az előítéletek, a nőkről alkotott sztereotípiák.

"te ezt nem tudhatod, nem érthetsz hozzá" stb. többek között autóvezetés, barkácsolás, szobafestés, pénzügyek és még sorolhatnám. Ezekhez mind értek, mert magamra vagyok utalva. Azon kívül nem jön össze a baba, és ez a legnyomasztóbb teher, mert úgy érzem a nők felé társadalmi elvárás, hogy gyereket szüljenek. És ha ráadásul valaki kijelenti, hogy nem is akar, akkor végképp el van ítélve. Úgy érzem a férfiakra ilyen nyomás nem nehezedik, és van mikor azt érzem jobb lenne férfinak lenni. Persze biztosan megvan nekik is a maguk baja, szóval kíváncsian olvasom a többi hozzászólást.

2016. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Én pasi vagyok, szerintem nincs olyan indok, amiért nő szeretnék lenni.

Sokkal kevesebb bajunk van a testünkkel, nem kell órákig szépítkezni a tükör előtt (ápoltságot fontosnak tartom), de a legfontosabb, hogy rengeteg a nyámnyila pasi, nem irigylem a mostani fiatalabb nők helyzetét, párválasztás terén.

Én meg vagyok elégedve, hogy pasi lettem, nem is cserélnék nemet egy órára se. 30F

2016. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Én azért lennék, mert a lányoknak könnyebb a pártalálás, jóval kisebb eséllyel maradnak egyedül.
2016. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék férfi lenni több okból is.

Egy nővel szemben rengeteg az elvárás. Legyen jó a munkájában, legyen jó szakács, vezesse a háztartást, neveljen gyereket. Emellett legyen mindig ápolt.

A nők ugyanazért a munkáért több százalékkal kevesebb fizetést kapnak, és statisztikák szerint azonos képzettségű és tapasztalatú nő és férfi közül általában a férfiakat választják az állás betöltésére. Ugyanis a férfiaknak nem kell szülési szabadságot fizetni, nem fog otthon maradni a beteg gyerekkel stb.

Azzal senkinek nincs problémája, ha egy férfi alkalmanként felönt a garatra, de ha egy nő teszi azt, az undorító. Ha egy férfinak sok kapcsolata volt, az rendben van, de ha egy nőnek, az már szajha. Ha egy férfi félrelép, az természetes, mert hajtja a vadászösztön, ha egy nő teszi ezt, az egy olcsó cafka. A nőknek a saját érdekük elé kell helyezni a családod, a férfiaknak már kevésbé. A nőktől elvárják, hogy szüljenek, de azokkal a férfiakkal nincs gond, akik nem akarnak családot.

2016. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de inkább lennék fiú. A nőknek nem áll jól az öregedés, ellenben a férfiak 40-50 évesen is lehetnek még vonzóak. A másik hogy nem kell szenvedniük havonta, főleg a hasfájástól mint sokunknak, és akkor még ott van a szülési fájdalom. Amikor épp görcsölök mindig arra gondolok, hogy nem... nem lesz gyerekem. A legjobb amikor váratlanul jön az emberre, pl az utcán. És nem tudsz mást tenni, mint leülni egy padra szenvedni. Amikor a földön fetrengsz kínodba és már szó szerint a falat kaparod, imádkozol hogy legyen vége... Vagy ez, vagy napi 3-4 gyógyszer. Irigylem azokat, akiknek nem kell ezt átélniük.


Az utcán beszólogató közmunkások, a reggeli minimum 1 óra készülődés hogy megfelelj az elvárásoknak. Ha lefeküdsz egy idegennel r_banc vagy, ha fiú teszi az meg büszkeség. A rengeteg pénz amit elköltesz sminkre, hajfestékre, körömlakkra, bőr - hajápolási cuccokra. Hogy megerőszakolhatnak, hogy könnyebben bánthatnak, hogy sokan azt vallják egy "nő ne igyon, ne cigizzen". Ugyan miért ne tehetnénk? Hiába mondjatok, hogy könnyebben találunk kapcsolatot stb. Lehet hogy így van, de hosszabb távon sz_rabb nőnek lenni. Egy bizonyos kor után, már "lejár az időnk" ami a szépséget illeti...


De tudom hogy mindkét nemnek ugyanúgy meg van az előnye és hátránya, de engem ez az ami nagyon zavar, hogy 30 éves korunk után már szebbek nem leszünk, csak egyre csúnyábbak és a 20 éves hamvasarcú fiatal lányok mindig ott lesznek, és mindig szebbek lesznek.


19/L

2016. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretnék lány lenni, de ha már feltetted a kérdést, nos nekem tetszik az, hogy egy lány sokkal szélesebb skálán öltözködhet: a nadrágon kívül ott a ruha, miniszoknya, midiszoknya, hosszú szoknya - eldöntheti, edzőcipőt, utcai cipőt, szandált, hosszú csizmát, magassarkút vesz fel - csomó fajta fülbevaló, nyaklánc, gyűrű, hajpánt, kendő közül válogathat, összeegyeztetheti a ruhája színét a táskájával, körmével - hordhatja a haját kibontva, konytban, fonva, vasalva, göndörítve, zselézve, lakkozva,,és festheti is azt.

Ünnepi alkalmakkor számtalan fajta ruha közül választhat.


Ezzel szemben a fiúknak drasztikusan szűkebb a lehetőségi körük. Nem vagyok meleg, sem transzi, és sosem viselnék ilyen dolgokat fiúként, de nem vagyok átlagos, és zavar, hogy nem nagyon tudok kiteljesedni az öltözködésben.



Az is tetszik, hogy két, igaz barátnő gond nélkül megölelheti, megérintheti egymást, de ha két igaz fiúbarát tenné ezt, akkor ők máris meg vannak bélyegezve.

2016. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

3. Voltam. Nagyon érdekes és elgondolkodtató, amit a 8# írt. Pont erre voltam kíváncsi, ebbe meg mi nem gondolunk bele. Egyébként manapság már a fiúk/férfiak is tudnak színesebben öltözködni, mert már lejárt a hagyományos öltöny-ing, jogging-edzőcipő időszak. rengeteg szexi színes, mintás ingek vannak, és egy férfi is nyugodtan hordhat szolid kiegészítőt. Persze ilyenkor jönnek a hagyományokhoz ragaszkodók, hogy b..zis.

A másik ami tényleg megint igaz, az érzelmek kifejezése.

Épp tegnap beszélgettem erről egy férfi ismerősömmel, hogy miről beszélget egymással két nő, és miről két férfi. És megmondta, hogy azért beszélget szívesebben nőkkel, mert nekik jobban kiadhatja magát. Mert igen, a férfiaknak is szükségük lenne rá, de egy sörözős pasibulin az nem való oda, illik férfias dolgokról beszélgetni, mint horgászat, focimeccs stb. Pedig nekik is vannak lelki dilemmáik, és szívesen megölelnének néha valakit csak úgy.

2016. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#1-2. Nem voltatok még tökön rúgva!
2016. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!