Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félcigány vagyok és skinhead...

Félcigány vagyok és skinhead barátom van?

Figyelt kérdés
Még nem mondtam el neki a származásom.Lassan 3hete vagyunk együtt,de már régebb óta ismerem.Már mondtam neki,hogy valami nagyon fontosat akarok majd neki elmondani,de folyton halasztgatom.Nagyon szeret,azt mondja én vagyok élete értelme,de abban nem vagyok biztos,hogy ezt megértené.Kreol bőröm van és az arcvonásaim se hasonlítanak a cigányokéra.Anyám cigány,apám magyar.Anyai részről senkin sem látszik,hogy cigány,mert keveredés van a magyarokkal.(Tesóimon se látszik).Azt mondta,hogy az anyja mindenkit szeret,csak a cigányokat nem és,hogy engem biztos kedvelne.szóval ez elég furán jött ki.Szerintetek megértené?
2016. márc. 11. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Remélem, hogy megérti, és elfogadja. Ha nem, és ezért elhagy- akkor az azt jelenti, hogy nem érdemel meg téged.
2016. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hitlernek is zsidó volt a neje :D
2016. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, hitler nagyanyai agon maga is zsido szarmazasu volt :)

Kerdezo, szerintem minel elobb mondd el neki, m ha kesobb derul ki es emiatt szakit, akkor elpazaroltal ra egy csomo idot. Inkabb deruljon ki most, mint kesobb.

2016. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki bátran. Kis időbe telik, míg feldolgozza, ám ha tényleg szeret, akkor az irányodban félreteszi a faji jellegű fenntartásait.

Sőt, tovább mélyül köztetek a bizalom.

2016. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak még skinhedek?!
2016. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehogy mar szegyellned kelljen a szarmazasod a baratod elott! Ha szeret, akkor szeressen felciganykent is.
2016. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
már ha valaki egy bizonyos fajt utál kivétel nélkül ott kezdődik a nemnormálisság..
2016. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy ha van kedved róla beszélni beszélhetünk, én rocker fiu vagyok:'D éés nekem amugy egy fél cigány lány bejön a valóságba:'D szóvaal ha normális a fiu akor megérti h minden faj egyforma, de ha an kedved beszelgetni erröl írj
2016. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mondd el neki.. Max elvágja a torkod pillangókéssel.:DD
2016. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 RASH39 ***** válasza:
Nem skinhead barátod van hanem bonehead!Ő nem tudja magáról,hogy micsoda te meg fogyatékos vagy,hogy félcigány létedre hungaristával jársz!
2016. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!