Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt az emberek?

Miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

Félig szerb, félig pedig magyar vagyok. A hajam sötét, a szemem barna, bőröm kreol. Középiskolába járok jelenleg, hamarosan leérettségizem. Az a problémám, hogy rengeteg ember negatív jelzővel illet a bőrszínem és a származásom miatt. A nevemből is sokan arra következtetnek, hogy nem vagyok magyar.


Sokszor ok nélkül beszól valaki, hogy rohadt migráns/bevándorló vagyok, miért nem megyek haza(az anyaországomba - holott Mo.-n születtem, és élek születésem óta).


Gyakran cigánynak néznek a bőrszínem miatt(és emiatt cigánynak is szoktak beállítani), de sokszor még arabnak is szoktak nevezni.


Az iskolai ünnepségeken már rosszul érzem magam, ha megszólal a Himnusz, mert úgy érzem, hogy teljesen kirekesztettek és nem is tartozom a magyarok közé.


Egy régi jó barátommal nemrégiben buliztunk, erre mikor csináltunk egy selfie-t, kipostolta "hétvége egy migránssal" címen. (el is küldtem a p*csába)


Most ez a bevándorlós szitu nagyon betett nekem, gyakorlatilag kisebbségnek érzem magam.


Mindenki így viselkedik aki meglát egy kreol bőrűt, vagy csak azok, akiket én ismerek?



2016. márc. 11. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A középiskolás időszak ilyen szempontból az egyik legrosszabb. (Meg az általános suli felsőbb osztályai).

Idővel megtanulod hogy ne érdekeljen más véleménye és idővel az emberek is kicsit megkomolyodnak. (Nem mindneki, de jellemzően így van)

Egyébként mindenkinek megvan a maga keresztje, van aki buta, van aki meleg, kövér, pattanásos, túl szőrös, stb.

2016. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így barátokat sem tudok szerezni.
2016. márc. 11. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki, ez a bajuk :*
2016. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Előfordulhat.
2016. márc. 11. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen gyökér emberek vannak!!!

Sajnállak,komolyan!Gondolom kamasz vagy,így ez egy rohadt nehéz időszak.

Légy türelmes,a nők oda vannak a kreol bőrű pasikért!Akkor majd irigykedhet a sok kretén!

2016. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha ne szégyelld a származásod, soha!! Aki ezzel akar megsérteni, gondolj arra, hogy annyi esze nincs, mint egy lekvárosüvegnek. Alapvető dolog, hogy különbözünk, és simán visszavezethető mindenki származása Afrikába. A magyarok többnyire mind arról a vidékről származik, mint a mostani migránsok nagy része (közel-kelet), legalábbis onnan is indultak törzsek a múltban erre a vidékre. És nem a bőrszíned mondja meg milyen ember vagy. Aki ilyen alapvető dolgokkal nincs tisztában, arra még fingani se érdemes..
2016. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem zsidóznak mert van bennem lengyel vér. Közöm nincs a zsidókhoz, se semmilyen más etnikumhoz. És az a vicces ebben, hogy pont az osztja a legjobban akinek rohadt nagy orra és cigányos neve van :D

Nem veszem magamra, mert minek?

De nézd a jó oldalát, a cigókkal nem lesz bajod :D

2016. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem te vagy az ideálom.
2016. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal, aki azt mondta, hogy a kamaszkor ilyen...

Ne vedd magadra, nálad éppen ezt az okot találták meg a kirekesztésre, de millió más ok lehetne.

Engem azért csúfoltak, mert lányként gizda voltam, lapos, és nagyon pattanásos.

A férjemet egykor azért, mert kövér és szemüveges.

Öcsémet azért, meg sovány és félénk volt, és ezért "b*zizták".


Nekem se nagyon voltak barátaim gimiben, csak gyerekkoromból néhány megmaradt ember, de ők meg alig értek rá.


Ha átvészeled ezt az időszakot, sokkal jobb lesz utána :)

Én már egyetemen százszor jobban éreztem magam, munkahelyen még jobban kinyíltam, mostanra meg a legjobban, van munkám, amit szeretek, egy csupaszív férjem, pár közeli barátom, és nem kell olyan emberekkel érintkeznem, akik bárkiben is az okot keresik, hogy kirekeszthessék.


Kitartást!

2016. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!