Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem fogják...

Mit csináljak, ha nem fogják fel, hogy nem akarok passzív dohányos lenni?

Figyelt kérdés
Anyám és a párja dohányoznak és már nagyon elegem van. Nem is akarok hozzájuk jönni, amikor itt vagyok bent a lakásban rosszul vagyok, és nem fogja fel anyám, hogy én nem akarok passzív dohányos lenni és szerintem jogosan fel vagyok háborodva, hogy egy retkes cigarettát választ helyettem! Olyan szagom van itt mint egy láncdohányosnak és állandóan érzem ezt a füstöt az orromban. Mi a fenét csináljak? Próbáltam már erről beszélni! Tizenéves lány vagyok, nem itt lakom, csak néha jövök ide.

2016. márc. 14. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, én is rosszul vagyok a szagától is már ha valaki dohányzik. És johosan vagy felháborodva, tiszteletben ké ne tartaniuk h nem akarod magadat szennyezni, egyszer sztem próbálj meg velük beszélni erről ;)
2016. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tökre nem érdekli őket :(

Elmennek külön helyiségbe dohányozni de ők is büdösek, meg a lakás is.

2016. márc. 14. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én is utálom a dohányzást, apukám itthon dohányzik, de nem csinálok ebből nagy ügyet, hogy akkor most miért a lakásban szívja és miért nem megy ki az erkélyre..stb.

Ha eleve úgysem ott laksz, azt a pár órát, amit ott töltesz igazán tolerálhatnád, hogy cigiznek.

Akik mérgezik magukat, azoknak úgyis a káros szenvedélyük lesz az első, utána saját maguk, a többiek csak ezután jönnek.


Tűrd el, mást úgysem tudsz tenni.

2016. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd meg nekik h nem mész át hozzájuk ha minimum addig nem teszik le a cigit
2016. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát arról van szó, hogy nem dohányoznak előtted, de annyira bevette már magát a füst mindenhova, hogy így is büdös leszel?

Ezzel sokat nem lehet csinálni... tényleg csak nagyon rövid időre érdemes odamenni.

Nem fognak a kedvedért 4 órát szellőztetni előtte.

2016. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Rövid időre menj. Lehetőleg jó időben, kinti programokra.


Gusztustalan hogy a házban dohányoznak .

2016. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!