Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakinek csókolózós kép facebookon a borítóképe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy facebookos, csak egyetem miatt csináltam, mert rengeteg információt onnan tudok megszerezni.


Nem tárom ki az életem és nem teszek ki minden pillatomról képet, adatok se nagyon vannak rólam megadva, az sem hogy kapcsolatban vagyok egy ideje (egy közös kép sincs fent rólunk).


Viszont most készült rólunk egy olyan kép, amin csókolózunk (nem faljuk egymást rajta, sima szájrapuszi), és arra gondoltam, hogy ez lenne a borítóképem.


Szerintetek nem lenne gáz vagy felháborító ilyen képet kitenni?


(Nem akarok felvágni azzal hogy milyen pákapcsolatban élek)


18/L



2016. márc. 16. 20:53
1 2
 1/15 carcinogen agent ***** válasza:
93%
Á,nem,te nem tárod ki a magánéletedet senkinek se....
2016. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Mert milyen párkapcsolatban élsz?

Mi a felvágás egy párkapcsolaton?

2016. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Semmi.
2016. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Jó prüd vagy. Ebben mi olyan nagy dolog? Nem azt teszed ki, ahogy dugtok.
2016. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Azt nem akarod kitenni, ahogy a párod beteszi? Vezess naplót és abba biggyeszd bele, miért akarod feltenni a világhálóra? Ki lenne kíváncsi rá? Én undorítónak tartom, sőt közönségesnek az ilyen képeket. Miért kell az ismerőseid pofájába vágni, hogy hű de jó neked éppen van valakid? Hányok az ilyenektől! Pfúj!
2016. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 carcinogen agent ***** válasza:
100%

Amúgy utána az a cink az ilyen képekkel,hogy egy szakítás után nyilván lecseréled a csókolózós profilt.


Ebből már minden ismerősöd le fogja vágni hogy szétmentetek.


Szóval lényegében egyenes adásban közvetítenéd a magánéletedet

2016. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, véleményeket.
2016. márc. 16. 21:28
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

nekem kèt ève van barátom.ha volt különösebb alkalom(esküvő,ballagás stb)akkor kèszült közös kèp,ami ment fel facebookra.de egymás mellett állunk, esetleg átkaroljuk a másikat.nem nyaljuk faljuk egymást rajta.

ezenkívül nyilván van intimebb kèpünk,de csak telefonon,vagy kèpkeretben.netre nem rakjuk fel a csókolózós kèpeket.

nem mondom, hogy gáz, de sztem felesleges ezt így közszemlère tenni.

amúgy igen, jól írta valaki.amikor valaki már a sokadik aktuális partnerrel rak fel ilyen kepeket, az gáz.

de leginkabb az,amikor pár hete járnak,de már ilyennel posztolják tele a facebookot.

amúgy is,szerintem tök gáz pár hèt járás után ,előkapni gyors a telefont smárolás közben,csak egy szelfi erejèig. legalábbis nekem nem lett volna pofám ehhez pár hèt után.

2016. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Majdnem egy éve járunk, mi is a telefonunkon tartjuk a közös képeket, nem került fel még semmilyen közös kép rólunk.


Nagyon tetszik ez az új kép, csak azért szeretettem volna boritóképnek kitenni, de ugyanazon a vélémenyen vagyok, mint itt a legtöbben, csakhát elgondolkoztam rajta, szeretném is meg nem is, ezért is kérdeztem meg itt, hátha a többség segít a döntésben.

2016. márc. 16. 22:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Magánügye. Én személy szerint nem tennék ki ilyet. 10 éve van kapcsolatom, de ennek semmi nyoma a neten, nem is tartozik másra.
2016. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!