Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért raknak ki csókolózós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért raknak ki csókolózós profilképeket pl. facebookon?

Figyelt kérdés
Egyre több olyat látok, hogy egy lány, de már fiú is, csókolózik a szerelmével, és szerinte ez a legmegfelelőbb profilkép, ezért az egész világnak látnia kell, hogyan nyalják-falják egymást. Minek kell ezt mindenkinek látnia?

2013. márc. 19. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert ma már mindenki a facebook-on éli az életét... ezért is utálom.
2013. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez azért baj,mert így nem látni az arcát,főleg ha olyan oldalról fényképezték.

Igazából másért nem zavar,max annyi,hogy nem kell annyira reklámozni,hogy járnak...

Ezzel akarják talán nyomatékosítani,hogy ők mennyire szeretik egymást,vagy ilyesmi.Amikor nekem van valakim,akkor van közös kép,de nem az az első,amit áthatnak...

2013. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem tudom, míg férjem volt se volt bejelölve, ezután sem

én nem élem ott az éltetem, nekem a másik jobban tetszik, mint az fb, igaz csak a zene miatt

az ismerőseim között is sok ilyen van, de mivel ezek nem érdekelnek, így nem is zavar N

2013. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

azért, mert azt hiszek ez így menő! -_-

Azt gondolják, hogy meg kell osztani a világgal, hogy milyen boldogok és nem gondolnak arra, hogy valakinek ez fájhat! Utálom azt látni, hogy felvágnak a másik előtt ezzel! Nem gondolva arra, hogy ki tudja hány nap, hét, hónap után lesz vége a kapcsolatuknak... Persze többnyire ez is csak a fiatalabb lányok körében népszerű :PP

Ha nekem lesz barátom nem fogok olyan profilképet feletenni, amit később megbánhatnék! :)

2013. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 5 honapja vagyok egyutt a baratommal, vannak fent kozos kepek, de csokolozos nincs es foleg nem profilkep.

Sok emberben benne van az is hogy nyomatekositani akarja, hogy neki igenis van valakije, vagy ezzel akarja bizonyitani, hogy neki milyen jo a kapcsolata.

2013. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Na ne mondd, hogy nem tudod, hogy ha van, mindenki mutogatni akarja a saját boldogságát!? Ezért rakják ki azt a képet. Huha... gondolkozni luxus...
2013. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
4-es, igen, egyetértek, hogy másnak nagyon is fájhat. Amúgy láttam már huszonévesnél is ilyet. De ennyire magamutogatók lennének az emberek?
2013. márc. 19. 17:37
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os: Én soha nem is raktam ki ilyen képet, és nem is fogok. A boldogságom, hogy a párommal egy képen vagyok, rendben, de nem csókolózva, kitárva a személyes dolgunkat az egész világ elé. Ennyire erővel mindenki meztelenkedhetne, mert hát az is elég intim, mint a csók, vagy a szex.
2013. márc. 19. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor te nem ilyen vagy, ők meg igen. Nem mindenki gondolkodik úgy mint te. Nem egyértelmű? Mit kell ezen rágódni?
2013. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ők magamutogatóak, igen. De hát istenem az egész élet egy magamutogatás... törődjünk magunkkal, aztán kész...
2013. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!