Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » LÁNYOK! Fiú- vagy lány barát?

LÁNYOK! Fiú- vagy lány barát?

Figyelt kérdés
Melyik barátság a jobb? Nektek milyen barátotok van? Egy fiú haver, akivel mindig hülyéskedtek, mindenhova együtt mentek, de nem vagytok (még) szerelmesek? Vagy egy-két lány barátnő, akikkel szintén, mint egy csapat mindig együtt vonultok, a srácokról dumáltok meg ilyenek?

2015. nov. 15. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiú-lány barátság sokkal jobb, de nekem eddig MINDIG az lett a vége, hogy a fiúnak megtetszettem, szóval...

Most csak lány legjobb barátaim vannak:)

2015. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is jobban tudtam fiúkkal hülyülni, de a csávék mindig többet akarnak. :)

Lányokkal olyan dolgokról is lehet beszélni ami egy férfi előtt nem publikus. Attól függ milyen társaságra van szükségem. Általános viszont nálam az első kapcsolatomtól kezdve, hogy nekem a párom a legjobb barátom, ha facér voltam akkor is többet beszélgettem fiúkkal, de már fentebb írtam az abból adódó esetleges kellemetlenségeket is. Egy lány nem akar többet barátságnál. Párkapcsolatban meg ez nem kérdés. :)

2015. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!