Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással van az emberekre a technológia fejlődése?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Rossz.


Elég megnézni az emberi kapcsolatokat. Csak telefon,csak net. Ha már társaságban vagy nincs olyan aki ne nyomkodná a telefont.

Mert az ha vki utazik buszon,vonaton megértem,hogy írogat,meg zenét hallgat,de mikor társaságban van??


A legszomorúbb látvány múlthét szombaton ért,discoban voltunk barátokkal. TÁNC KÖZBEN 3 lány irkált messengeren,dülöngéltek jobbra balra másik kézbe a pia,néha egymásra néztek,szóltak egymás pár szót,de ennyi. Hát nem tudom,ha nekik ez így szórakozás.


Én pl társaságban sosem telefonozok. Sokat lógok rajta,de akkor ha egyedül vagyok!!! És inkább mindenkivel személyes talikat szeretek kérni,majd találkozni mint neten beszélni csak.


Mondjuk néha legjobb barátnőm az őrületbe kerget,hogy telefonozik,de erre jó módszer a távozás,ilyenkor rendszerint el gondolkodik a dolgokon,persze megsértődik mellé.Csak nem érdekel.

2016. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 az emberi hülyeségért ne a technológiát okold. Mindent lehet rendeltetésszerűen használni meg túlzásba is lehet vinni a használatát. Ezzel az erővel tiltsuk be az autókat, mert simán lehet azokból tömeggyilkolásra való eszköz.



Szerintem jó hatással van. Pl ma rengeteg olyan műtétet végre tudnak hajtani, amit mondjuk 25 éve nem tudtak volna, hála a technológiának.


[link]


és ez csak 1 a sok közül.


egyrészt megkönnyíti, mert rengeteg folyamatot lehet automatizálni. Persze, ez azt hozza magával, hogy sok lesz a munkanélküli, főleg a tanulatlan rétegből.

2016. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Részben jó, mert megkönnyíti az életünket, fejlődünk tőle, ellenben rossz, mert a gyorsaság igényét már-már mindenhol elvárásként követeljük. A gondolkodásmódunk is megváltozott bizonyos mértékben tőle. Van egy jó könyv a témával kapcsolatban, ami igaz, hogy csak a netre irányul, de továbbgondolva összehozható néhány èrdekesség belőle.
2016. márc. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A könyv címét véletlenül sem irnad le utolsó?
2016. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nicholas Carr: "Hogyan változtatja meg agyunkat az internet?

A sekélyesek kora"

Bár lehet, hogy ez hirdetésnek minősül...

2016. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!