Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetném vissza a...

Hogyan szerezhetném vissza a barátaim, anélkül, hogy térden állva könyörögnék?

Figyelt kérdés

lassan már 3 hónapja elvesztettem két legjobb barátomat egy gyerekesség miatt. (egyik fiú, másik lány). A lány azért ejtett, mert az új barátja mellett konkrétan nem szánt rám időt és ezt az arcomba is mondta. A fiú..igazából beleszerettem és butuskán viselkedek olykor, elkövettem azt a hibát, hogy a technika adta lehetőségeket kihasználva, az ask.fm weboldalon össze-vissza kérdéseket tettem fel neki, amik egyértelműek voltak és idegesítőek is. Aztán iskola kezdése előtt többször is találkozgattak 3asba és ekkor ejtettek.

De könyörgöm, annyira hiányoznak, nem kell nekem a szerelem, csak az igazi barátság, ami még mindezek előtt volt. Minden nap vigyorogva találkoztam velük, még ha a lehető legrosszabb napom is volt, jelenlétükben maximum csak a nevetéstől sírtam. Ez nagyon sokáig kölcsönös volt. (hozzáteszem én is tetszettem a fiúnak és a lány egészen addig a legeslegjobb barátnőjének tartott, míg össze nem jött a barátjával)

Mit tegyek szerintetek?



2015. nov. 4. 18:50
 1/1 anonim válasza:
Megállítod őket és bocsánatot kérsz, ez a legegyszerűbb. Ha tényleg olyan igazi barátok voltak akkor megbocsájtanak, ugyebár egy barát mindig mindent megbocsájt. :) De szerintem nem érdemes ilyenekkel barátkozni, akik csak ilyen könnyen "ejtenek".
2015. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!