Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a legnagyobb álmotok?

Nektek mi a legnagyobb álmotok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy átlagban kinek mi a legnagyobb álma. Egy kis kutatás :). Kérlek csak normális(!) válszokat írjatok.

2016. márc. 19. 21:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
megatlálni a szerelmemet és a boldogság.
2016. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem álmom, életcélom van: Feltámasztani a klánomat és megölni egy bizonyos személyt. Uchiha Itachit.
2016. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Alap álom, házasság, gyerekek, gazdagság, boldogság, gyerekek boldogsága

Legnagyobb álom, ha leszámitom a tarsadalmi beilleszkedési kenyszert, valamint az önfenntartasi gondokat, szoval ha pl egy holdon ülnék abszolut mindezektől távol, akkor a hobbyjaimnak élnék gondtalanul.. és egy társ hiányozna...

Szóval mégiscsak a házasság a legnagyobb àlmom és a többi.


Olvastam olyat, hogy ami a munka és magánélet között van, az vagy te.

2016. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... Jó munkát és összetartó családot szeretnék hosszú távon talán. De ezen nem nagyon gondolkodtam.

Legnagyobb álmom - gyerekes, tudom - kijutni az űrbe. És megtalálni életem párját.

(Meg világbékét is szeretnék, meg a környezetszennyezés visszaszorítását, de ezek nem személyes álmok ugye.)

14/l

2016. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg az, hogy összejöjjek egy csodálatos lánnyal, amilyenről álmodni se mertem, amíg meg nem ismertem.

Aztán vele együtt valóra válthatnánk a többi álmomat, meg az ő álmait is.

2016. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%
Időutazás oda, amikor még nem csesztem el mindent magam körül.
2016. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%
A jelenlegi munkahelyemet otthagyni, búcsúzóul az egyik "munkatársnak" megmondani, hogy ki is ő valójában. /34f/
2016. márc. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
tekintve a legjobban a halálomat várom, így ez nem minősülhet álomnak, hiszen meg fog történni egyszer
2016. márc. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nekem olyan már nincsen :( elvitte a kiscica .
2016. márc. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%

Kiadatni a regényeimet, novelláimat és sikeres íróként befutni. Na, meg persze egy boldog párkapcsolatnak is örülnék.

22/F

2016. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!