Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb álmotok?

Mi a legnagyobb álmotok?

Figyelt kérdés

Ha teljesült, akkor mi volt az? :)

Elérhető dolgokat írjatok lehetőleg.


2014. jan. 5. 19:51
 1/4 anonim válasza:

Nekem ősmagyaros álmaim vannak.:D

megtanulok fát faragni

megtanulok egy csomó népi készséget.

megtanulok íjászkodni

megtanulok lovagolni

veszek egy telket, építek rá(avagy építtetek) egy házat fából, amit telefaragok, telerakom rovásírásokkal, veszek lovakat a nagy kertbe, és a kertbe legalább egy jurtát felállítok, aztán veszek, vagy megnézem mennyire elérhető a készítése az ősmagyar bőrpáncéloknak ruháknak, azokat megveszem vagy elkészítem, aztán kijövök ősmagyar lovasíjász módjára, a Jurtámból, és lenyilazom az Európaiakat meg a besenyőket. (Vagy a Besenyő vezetéknevű embereket, kivéve Besenyő pista bácsit, mert ő vicces.:D)


Megjegyzés: A lenyilazásos részt kivéve tényleg ez az álmom. :D

2014. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ezek a dolgok engem is érdekelnek, bár nem épp azért, mert ősmagyarosak, de érdekesnek tűnnek. :))

2014. jan. 11. 09:11
 3/4 anonim válasza:

Hát először is szeretnék megtanulni folyékonyan angolul és spanyolul :) aztán kiszeretnék kiköltözni majd Amerikába, először is Atlantába, ott rendbe tenném anyagilag, aztán átköltöznék Los Angelesbe. Itthon (még előtte) szeretnék filmrendezést tanulni, és majd kint (LA-ben) valahogy a médiában elhelyezkedni.


Röviden ennyi, szerintem ez elég elérhető csak akarni kell

2014. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Angolul én is szeretnék folyékonyan megtanulni, 1,5 éve kezdtem el. :) Ezen kívül németül és franciásul és szeretném a tudásomat anyanyelvi szintre emelni.

Amerika nekem is nagy álom, de sajnos manapság nem könnyű kimenni. Ha tanácsolhatok valamit, itthon a filmrendezés, amit tanulnál kint nem sokat fog érni. Ott meg horror áron lehet ilyet tanulni..:(

2014. jan. 11. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!