Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kellene csinálni?

Ilyenkor mit kellene csinálni?

Figyelt kérdés
Egy roma ismerősömmel beszélgettem és felvetődtek a románok és mondtam neki h a románoknál már csak a cigányok a rosszabbak, ő csak annyit kérdezett erre hogy "igen" én meg mindom aha, erre már nem válaszolt és akkor esetle h mit mondtam kinek. Utólag elkezdtem magyarázkodni h vannak kivételek de látszott h rosszul esett neki és akkor már nekem is lelkiismeret furdalásom volt.
2016. márc. 20. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Roma, az mi? Nálunk cigányok vannak, nem romák. Egymás között hívják magukat romának, mi cigányoknak hívjuk őket, amióta csak bejöttek az országunkba. A lényeg ... először is nyilván nem szabad ilyenekkel barátkozni. Másodszor, meg szóba sem szabad velük állni. Harmadszor meg miért érdekel téged az, hogy mit gondol egy cigány.
2016. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Bone ***** válasza:

Szerintem a románok rosszabbak.. Tudálékosak, kibeszélik az embereket folyton, nem ismerik a mérték szót.. Viszont ismerek sok rendes embert is közülük. Ezek a tulajdonságok kialakulhatnak környezeti befolyás hatására is, meg ugye neveltetéshez kapcsolódóan is.


Egyébként nem tudom te hogy vagy vele, de egy "aha"-ra most őszíntén mit lehetne mondani? Nyilván nem esett neki jól amit mondtál, de azért azt tegyük hozzá, hogy aki jó embernek vallja magát, az nem fog ilyesmin kiakadni annyira, hiszen ő más oldalt képvisel. Annyit tehetsz, hogy ne neki ecseteld milyen rosszak a cigányok, mert semmi köze hozzájuk, neked se esne jól, ha hozzád hasonlítgatnák a börtönviselt szomszédod..

2016. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!