Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok 90'-es évekbeli kultusz...

Tudtok 90'-es évekbeli kultusz filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint pl. a Trainspotting, maximum ilyen 90-2000 évek elejéig...köszi előre is

2016. márc. 20. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Trend (Groove 2000)

Félelem és reszketés Las Vegasban

Félbetépve

2016. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bárányok hallgatnak , Ponyvaregény , Farkas , Rekviem egy álomért .
2016. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ryan közlegény megmentése, American History X, A nagy Lebowski, Titanic, Good Will Hunting, A függetlenség napja, Hetedik, 12 majom, A remény rabjai, Forrest Gump, Shop-stop, Mátrix


Mondjuk ezeknek semmi köze a Trainspottinghoz, csak, hogy egy évtizedben készültek vele.

2016. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MZ.per.X ***** válasza:

Válogass

[link]

2016. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem kell, hogy köze legyen hozzá vagy hasonló téma legyen, csak olyan legyen, amire azt mondják meghatározó szóval kultusz film, köszi az eddigieket, jöhet még, minél kevésbé ismert annál jobb.

pl. ezt ma találtam nem feltétlenül kultusz film viszont érdemes megnézni megvan az a retro hangulata is: Chopper - A kegyetlen, eric bana szerepel benne, aki az első Hulk volt, rá se ismerni, most ráfüggök ezekre a régi filmekre.

2016. márc. 20. 16:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Googlival én is próbálkoztam az a baj a népszerűbbeket dobja előre, amiket a tv is agyon ismétel
2016. márc. 20. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Reszkessetek betörők, Ollókezű Edward, Terimátor (2.), Kutyaszorítóban, Idétlen időkig, Léon a profi, Fargo, Az ötödik elem, Truman Show, A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső, Harcosok Klubja, Amerikai szépség, Amerikai pite, Toy Story, Blöff, Gladiátor

2016. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
The Big Lebowski , hatalmas film :D
2016. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De jó annak, aki még nem látta ezeket a filmeket :)
2016. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem jutott rögtön eszembe de megtaláltam

ez is jó kis drogos partys film

Szétcsúszva

https://www.youtube.com/watch?v=LXvmVGL5bYo&feature=player_d..

2016. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!