Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyak napjan muszaj valamit...

Anyak napjan muszaj valamit az anyukamnak adni es mondani kell neki hogy boldog anyak napjat vagy valami iesmi?

Figyelt kérdés
anyak napjan muszaj valamit az anyukamnak adni es mondani kell neki hogy boldog anyak napjat vagy valami iesmi?
2016. márc. 5. 03:46
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Csak, ha szereted őt. Ha nem, akkor mehetsz helyette plázázni.
2016. márc. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Mi ez a sok anyák napi kérdés? :O Még messze van, nem? Nem május első vasárnapja..?
2016. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
"iesmi", igen... Pontosan.
2016. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nőnap lesz, nem anyáknapja
2016. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Én általában virágot adok, mert anyukám elkezdte gyűjteni az orchideákat és azóta mindig kap anyák napjára egy olyat, amilyen még nincs neki. De volt olyan év, amikor elfeledkeztem róla és olyan is, amikor megköszöntöttem de nem adtam semmi tárgyi ajándékot. Olyasmi ez, mint a Valentin nap, nem ezen az egy napon kell nyalni, hanem egész évben kimutatni, ha szeretünk valakit, ez esetben az anyukánkat. Ha nem megy, akkor meg nem kell erőltetni.
2016. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Azok teszik akik az év többi napján nem mutatják meg hogy szeretik az édesanyjukat. Ha te minden nap megmutatod, akkor semmi szükség az anyák napi bájolgásra.
2016. aug. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!