Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ebben a világban olyan...

Van ebben a világban olyan ember akinek van ideje? Aki nincs fogytán belőle és nem nyugdíjas?

Figyelt kérdés
Pár vicces de manapság a nyugdijjasoknak sincs mert mindegyik a házát bütyköli vagy az unokáival van elfoglalva.
2016. márc. 20. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Neked van időd.

Van időd ezt a kérdést kitenni, van időd pont most a válaszomat olvasni. Van időd, hogy észre vedd, elírtam az első mondatot. Van időd megnézni és nem találni benne a hibát. Van időd rájönni, hogy csak blöfföltem, és most van időd mosolyogni a dolgon.


Most már nem mosolyogsz, mert úgy érzed hülyét akarok csinálni belőled, ezért most dühös vagy rám.


Van időd választ írni nekem, mert raboltam az idődet. :)


Ne vedd magadra, nem akarlak vele megsérteni, komolyan :D

2016. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit akarsz mondani?
2016. márc. 20. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem van időm. Nem mindig használom fel/ki jól, de van. Amikor nem osztom el megfelelően az elvégzendő dolgok között, akkor kapkodnom kell, de nem az idő hiánya a probléma, csak a nem megfelelő rangsorolás.
2016. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg időm van, de nem használom okosan. :/
2016. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Az átlagmagyar valami 4-5 órát néz tévét mindennap, és ebben az átlagban az is benne van, hogy több millióan meg napi több órát neteznek összevissza meg facebookoznak. Ezeknek mind rengeteg felesleges idejük van.
2016. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rengeteg időm van, 35-40 év még tuti hátravan...
2016. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sün, elmesélnéd nekem, hogy a napi xy óra TÉVÉZÉSBEN hol van benne az internetezés? :'D
2016. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, ezt az átlagot az is befolyásolja, hogy az utóbbi időben rengetegen már nem a tévé előtt ülnek, hanem a Facebook előtt. Amíg nem volt Facebook, addig ezek is a tévét nézték. A következtetések levonását már rád bízom, és remélem, most már sikerült megvilágítanom számodra ezt az elképesztően összetett gondolatmenetet.
2016. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Értem, hogy mit akarsz mondani, de ha egyszerűen hibásan fogalmazod meg, akkor nem tudlak komolyan venni, ne haragudj.


'4-5 órát néz TÉVÉT' -> 'ebben az is benne van,(...)hogy napi több órát neteznek.'


Nem, ebben nincs benne, a probléma megvan, és igen, igazad (is) lehet, de ha IGAZI statisztikát mondasz, akkor a tv nézés és a számítógép előtt ülés nem ugyan az.

Egyéb esetben légből kapott statisztikát meg nem érdemes terjeszteni.

2016. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Köszönöm az értékes és hasznos helyreigazítást!
2016. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!